Vitavision, tabletki, 30 szt
26.79 zł

Vitavision, tabletki, 30 szt

Vitavision, tabletki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
26.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Suplement diety korzystnie wpływający na wzrok, zwłaszcza u osób spędzających wiele godzin przy komputerze, za kierownicą oraz z zaburzeniami widzenia o zmierzchu.

Składniki

Laktoza (z mleka), celuloza mikrokrystaliczna, bioflawonoidy, beta karoten, karboksymetyloceluloza, hydroksypropylometyloceluloza, polidekstroza, polifruktoza, talk, dwutlenek tytanu, tlenki żelaza; wyciąg z aksamitki wyniosłej, wyciąg z czarnych jagód, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.

2 tabletki:
luteina 4,0 mg, czarne jagody stand. wyciąg 20,0 mg, beta karoten 6,0 mg, bioflawonidy 100,0mg.

Właściwości składników

Luteina - należy do grupy karotenoidów posiadających właściwości przeciwutleniające. Znajduje się w plamce żółtej odpowiadającej za ostrość widzenia. Ponadto luteina działa jako filtr chroniący plamkę żółtą przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych oraz wolnych rodników. Wyciąg z czarnych jagód wpływa na regenerację barwnika rodopsyny odpowiedzialnego za zdolność widzenia o zmierzchu. W połączeniu z bioflawonoidami, wyciąg z czarnych jagód wpływa wzmacniająco na ściany naczyń włosowatych.
Beta karoten korzystnie wpływa na syntezę barwnika światłoczułego w oku i tym samym na proces widzenia.

Vitavision to unikatowa kombinacja naturalnych substancji przeznaczona dla utrzymania dobrego wzroku. Vitavision poleca się osobom pracującym przy komputerze, kierowcom, osobom starszym, spędzającym wiele godzin przed telewizorem lub na pełnym słońcu, odczuwającym zmęczenie wzroku i pogorszenie ostrości widzenia.

Zalecane dzienne spożycie

2 tabletki dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Chronić od wilgoci i światła.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

WALMARK
Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Vitavision - zastosowanie i działanie

Skład:

bioflawonoidy czarna jagoda beta karoten luteina

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Okulistyka Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki korzystnie wpływające na narząd wzroku

Wskazania:

Suplement diety polecany osobom pracującym przy komputerze, kierowcom, osobom starszym, spędzającym wiele godzin przed telewizorem lub na pełnym słońcu, odczuwającym zmęczenie wzroku i pogorszenie ostrości widzenia.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 tabletki dziennie. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.