Prostenal, kapsułki, 90 szt
79.53 zł

Prostenal, kapsułki, 90 szt

Prostenal, kapsułki, 90 szt
Ostatnia cena produktu
79.53 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Kapsułki Prostenal zalecane są dla mężczyzn jako środek wspomagający utrzymanie prawidłowego stanu prostaty.

 

Składniki

Saw palmetto - 300,0 mg (wyciąg - 30,0 mg), Olej z nasion dyni - 300,0 mg, Likopen - 500,0 mcg, Korzeń pokrzywy - 250,0 mg, Mącznica lekarska - 50,0 mg.

Właściwości składników

Saw palmetto (palma sabałowa) ułatwia oddawanie moczu. Poprzez oddziaływanie na przemiany hormonu męskiego – testosteronu, wpływa na utrzymanie prawidłowego stanu prostaty i sprawność seksualną. Wyciąg z pomidora to bogate źródło likopenu, który należy do rodziny karotenoidów i wykazuje bardzo silne działanie antyoksydacyjne, wspomagając ochronę komórek przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Likopen ze względu na swe właściwości znajduje zastosowanie w diecie mężczyzny. Mącznica lekarska i pokrzywa to rośliny o działaniu łagodnie moczopędnym. Mącznica dodatkowo wykazuje właściwości hamujące rozwój drobnoustrojów w drogach moczowych. Flawonoidy oraz olej z nasion dyni ułatwiają łagodne wydalanie moczu.
 
 

Zalecane dzienne spożycie

1 kapsułka dziennie popić wodą.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

WALMARK
Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Prostenal - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z korzenia pokrzywy olej z nasion dyni likopen wyciąg mącznicy lekarskiej wyciąg z Saw Palmetto

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Urologia

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki korzystnie wpływające na funkcjonowanie prostaty

Wskazania:

Suplement diety wspomagający utrzymanie prawidłowego stanu prostaty. Prostenal zawiera wyciągi roślinne, które łagodzą objawy związane z nieprawidłowym funkcjonowaniem prostaty, zwłaszcza łagodnego przerostu gruczołu krokowego.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułkę dziennie, popić wodą.   Przed długotrwałym przyjmowaniem preparatu należy zasięgnąć opinii lekarza.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta  

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.