Lecytyna 1200 mg Forte, kapsułki (Walmark), 37 szt
14.15 zł

Lecytyna 1200 mg Forte, kapsułki (Walmark), 37 szt

Lecytyna 1200 mg Forte, kapsułki (Walmark), 37 szt
Ostatnia cena produktu
14.15 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Lecytyna 1200 mg Forte. 30 kapsułek + 7 kapsułek GRATIS

Składniki

Każda kapsułka zawiera:
Lecytyna - 1200,0 mg

 

Skład: lecytyna, żelatyna, subst. do stosowania na powierznię - glicerol

Właściwości składników

Lecytyna jest jednym z najważniejszych fosfolipidów znajdujących się w każdej komórce organizmu ludzkiego. Jednym z ważniejszych zadań lecytyny jest wspomaganie funkcjonowania układu nerwowego. Cholina, jeden ze składników lecytyny, sprzyja utrzymaniu układu nerwowego w dobrej kondycji oraz pomaga utrzymać sprawność umysłową. Włączenie lecytyny do diety sprzyja utrzymaniu wszystkich procesów myślowych oraz żywotności i wydajności pracy mózgu. Zapewnienie odpowiedniego poziomu lecytyny pozwala na szybką regenerację podczas wzmożonego wysiłku fizycznego.

Lecytyna 1200 mg Forte to cenny suplement diety przeznaczony szczególnie dla osób obciążonych dużym wysiłkiem umysłowym i fizycznym oraz osób żyjących w napięciu nerwowym i narażonych na różne sytuacje stresowe.

Zalecane dzienne spożycie

1 kapsułka dziennie podczas posiłku.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

WALMARK
Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Lecytyna 1200 Forte (Walmark) - zastosowanie i działanie

Skład:

lecytyna

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w lecytynę

Wskazania:

Suplementacja diety w lecytynę.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka dziennie podczas posiłku. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.