Guarana, tabletki (Walmark), 800 mg, 30 szt
22.42 zł

Guarana, tabletki (Walmark), 800 mg, 30 szt

Guarana, tabletki (Walmark), 800 mg, 30 szt
Ostatnia cena produktu
22.42 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Naturalny preparat zawierający guaranę.

Składniki

1 tabletka zawiera : Guarana 800 mg, kofeina 10,5 mg.

 

Skład: fosforan dwuwapniowy – stabilizator, celuloza mikrokrystaliczna – subst. wypełniająca, wycia z nanion Paullinia cupana, karboksmetyloceluloza – subst. wypełniająca, stearynian magnezu – subsatncja przeciwbryzgająca, hydroksy propylometyloceluloza, amorficzny dwutlenek krzemu.

Właściwości składników

Preparat zawiera wyciąg z rośliny guarana (Paullinia cupana), który w porównaniu z kawą nie powoduje niepożądanych skutków ubocznych. Guarana 800 mg jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy czują się wyczerpani psychofizycznie.

Wskazana jest zwłaszcza w okresie wzmożonej aktywności umysłowej i konieczności maksymalnej koncentracji (kierowcy, studenci, sportowcy). Preparat Guarana 800 mg może być stosowany przez osoby, które z różnych powodów nie powinny pić kawy (np. ze względu na kłopoty z żołądkiem).

Zalecane dzienne spożycie

1 – 2 tabletki 2 razy dziennie przed posiłkiem.
Uwaga: nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat niewskazany dla dzieci i kobiet w ciąży.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

WALMARK
Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Guarana (Walmark) - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z guarany

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Medycyna sportowa Medycyna rodzinna

Działanie :

zwiększa wydolność umysłową i fizyczną

Wskazania:

Stany zwiększonego wysiłku psychicznego i fizycznego. Wskazany jest dla osób intensywnie uczących się i pracujących, szczególnie w nocy np. kierowców. Preparat może być stosowany przez osoby, które z różnych powodów nie powinny pić kawy (np. ze względu na kłopoty z żołądkiem).

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 tabletki 2 razy dziennie przed posiłkiem.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadciśnienie, choroby serca, cukrzycę.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Preparat nie jest zalecany dla kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.