GinkoPrim, tabletki, 40 mg, 30 szt
14.40 zł

GinkoPrim, tabletki, 40 mg, 30 szt

GinkoPrim, tabletki, 40 mg, 30 szt
Ostatnia cena produktu
14.40 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Tabletki GinkoPrim zawierają wyciąg z liści miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo biloba), który wpływa na utrzymanie prawidłowego ukrwienia naczyń tkanki mózgowej, krążenia obwodowego oraz zwiększa tolerancję organizmu na niedotlenienie

Składniki

Ginkgo biloba (miłorząb dwuklapowy, zawierający: 24% ginkgoflawonoglikozydów, 6% terpenolaktonów) - 40,0 mg; magnez - 150,0 mg. 

Właściwości składników

Wyciąg z liści miłorzębu wpływa także na złagodzenie uczucia zimna w kończynach. W połączeniu z magnezem korzystnie wpływa na pracę układu sercowo-naczyniowego. Magnez stymuluje mechanizmy obronne organizmu oraz wzmacnia układ nerwowy i odporność na sytuacje stresowe.

Preparat może być stosowany przez osoby, których tryb życia wymaga wzmożonej aktywności psychofizycznej, w podeszłym wieku oraz intensywnie się uczące.

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletka dziennie.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

WALMARK
Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

GinkoPrim - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z liści miłorzębu japońskiego

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

poprawia pamięć i koncentrację

Wskazania:

Uczucie lęku, zaburzenia snu, szumy w uszach, zawroty głowy, uczucie zimna w kończynach, profilaktyka chorób serca. W celu usprawnienia krążenia obwodowego, poprawy pamięci i zdolności intelektualnych.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu.   Gdy przyjmujesz leki zmniejszające krzepliwość krwi.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży albo karmisz piersią. Nie zaleca się stosowanie preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią bez konsultacji z lekarzem.