Chromdiet, tabletki, 30 szt
22.89 zł

Chromdiet, tabletki, 30 szt

Chromdiet, tabletki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
22.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat Chromdiet to unikatowa kombinacja chromu, chitosanu, inuliny i błonnika. Kompozycja tych czterech substancji czynnych zapewnia skuteczniejsze wspomaganie odchudzania i utrzymania prawidłowej masy ciała w porównaniu z preparatami jednoskładnikowymi. Chrom korzystnie wpływa na utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy, tłuszczy i białek we krwi. Chitosan ogranicza wchłanianie tłuszczy w przewodzie pokarmowym. Inulina wraz z błonnikiem z akacji sprzyja odnowie mikroflory bakteryjnej jelita i wspomaga regulację wypróżnień.

Sprawdź swoje BMI

Policz kalorie

Składniki

Każda tabletka zawiera:
Chrom (66,0 mcg)
Chitosan (225,0 mg)
Inulina (225,0 mg)     
Błonnik z akacji (225,0 mg)

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletka 3 razy dziennie pół godziny przed posiłkiem, zapić 2 szklankami wody.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

WALMARK
Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Chromdiet - zastosowanie i działanie

Skład:

chrom chitosan inulina błonnik

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Dietetyka

Działanie :

uzupełnia dietę w błonnik uzupełnia dietę w chrom

Wskazania:

W celu ułatwienia odchudzania, zmniejszenia apetytu na słodycze, utrzymania prawidłowego poziomu cukru i cholesterolu we krwi, poprawy perystaltyki jelit oraz regulacji cyklu wypróżnień.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka 3 razy dziennie przed posiłkiem, popić 2 szklankami wody.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.