Chrom organiczny, tabletki, 30 mcg, 30 szt
6.50 zł

Chrom organiczny, tabletki, 30 mcg, 30 szt

Chrom organiczny, tabletki, 30 mcg, 30 szt
Ostatnia cena produktu
6.50 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Chrom to mikroelement wchodzący w skład Czynnika Tolerancji Glukozy (GTF – Glucose Tolerance Factor). Czynnik ten jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania insuliny – hormonu regulującego poziom cukru, jak również białek i tłuszczy we krwi. Pośrednio więc odpowiednia ilość chromu w organizmie ma wpływ na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru i cholesterolu we krwi oraz ułatwia utrzymanie wagi ciała na pożądanym poziomie.
 

      

Sprawdź swoje BMI

Policz kalorie

Składniki

Chrom    30,0 mcg   

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletka dziennie po posiłku

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Uwaga: produkt zawiera substancję słodzącą. Spożycie w nadmiernych ilościach może spowodować efekt przeczyszczający.  Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.
 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

WALMARK
Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Chrom organiczny (Walmark) - zastosowanie i działanie

Skład:

chrom

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w chrom

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w chrom. Preparat polecany jest szczególnie dla osób z nadwagą i otyłością, u których występuje duży apetyt na słodycze. Wspomagająco podczas kuracji odchudzających.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka dziennie po posiłku.   Uwaga! Produkt zawiera substancję słodzącą. Spożycie w nadmiernych ilościach może spowodować efekt przeczyszczający.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.