Arthrostop Rapid, tabletki, 60 szt
42.28 zł

Arthrostop Rapid, tabletki, 60 szt

Arthrostop Rapid, tabletki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
42.28 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

ArthroStop RAPID zawiera kompozycję trzech skutecznych składników o naukowo udokumentowanym działaniu ochronnym i odżywiającym stawy – siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny i Boswellin.

Składniki

(1 tabletka): siarczan glukozaminy 534 mg, siarczan chondroityny 200 mg, boswellin 50 mg, mangan 1,5 mg, witamina C 10 mg.

Właściwości składników

siarczan glukozaminy i siarczan chondroityny są podstawowym materiałem budulcowym chrząstki stawowej i innych tkanek łącznych – kości, wiązadeł i ścięgien. Są one potrzebne dla ich prawidłowej budowy, funkcjonowania oraz utrzymania giętkości i elastyczności. Glukozamina pomaga utrzymać silne stawy i tkankę łączną. Chondroityna jest znaną substancją pomagającą utrzymać sprawne funkcjonowanie stawów, ich giętkość i elastyczność. Boswellin może być pomocny dla utrzymania prawidłowych kości i stawów, może również przyczynić się do usprawnienia funkcjonowania kości, stawów i mięśni. Mangan jest istotny dla budowy silnych kości, a witamina C jest potrzebna do utrzymania zdrowych kości i chrząstki.

ArthroStop RAPID może być stosowany przez osoby pragnące utrzymać swoje stawy w dobrej kondycji, pracujące fizycznie, z nadwagą oraz wyczynowo uprawiające sport. Korzystnie wpływa on na wszystkie stawy – kolanowe, biodrowe, kończyn górnych, a także kręgosłup. Pozytywnie wpływa na chrząstkę stawową, poprawia zakres ruchu i pomaga zachować zdrowe stawy.

Zalecane dzienne spożycie

3 razy dziennie 1 tabletkę podczas lub po posiłku. Najlepiej stosować przez okres minimum 2-3 miesięcy.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

WALMARK
Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Arthrostop Rapid - zastosowanie i działanie

Skład:

siarczan chondroityny mangan standaryzowany wyciąg z Boswellia serrata witamina C (kwas askorbinowy) siarczan glukozaminy

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Reumatologia Ortopedia i traumatologia narządu ruchu Medycyna sportowa

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające funkcjonowanie stawów uzupełnia dietę w składniki wspomagające regenerację chrząstki stawowej

Wskazania:

Preparat polecany jest osobom mającym problemy ze stawami, pracującym fizycznie, wyczynowo uprawiającym sport oraz otyłym.

Dawkowanie:

Doustnie. 3 razy dziennie 1 tabletkę podczas lub po posiłku. Najlepiej stosować przez okres 2-3 miesięcy, następnie powtórzyć po 2 miesięcznej przerwie.

Poinformuj lekarza:

Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.