Arthrostop Plus, tabletki, 60 szt
34.35 zł

Arthrostop Plus, tabletki, 60 szt

Arthrostop Plus, tabletki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
34.35 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Składniki zawarte w preparacie ArthroStop PLUS z Imbirem wpływają na elastyczność i wytrzymałość chrząstki stawowej, pomagają utrzymać ruchomość stawów oraz unikać porannego dyskomfortu związanego z ich rozruchem, stymulują procesy regeneracyjne, odgrywają istotną rolę w tworzeniu kości, wpływają na utrzymanie prawidłowego stanu kości i chrząstek stawowych.

Składniki

Chlorowodorek glukozaminy    500,00 mg
Metylosulfonylometan    100,00 mg
Kwas boswelliowy        8,3 mg
Mangan            0,33 mg

 

Właściwości składników

Suplement diety stanowiący kombinację chlorowodorku glukozaminy, wyciągu z Boswellia serrata, MSM i manganu. Glukozamina jest elementem budującym chrząstkę stawową odgrywającą ważną rolę przy ochronie i regeneracji stawów. MSM (Methyl Sulfonyl Methane) jest ważnym źródłem siarki w organizmie. Jest niezbędny w procesie tworzenia kolagenu - podstawy tkanki kostnej i łącznej. W połączeniu z Boswellia serrata ma silne działanie antyutleniające i przeciwzapalne, w efekcie czego prowadzi do zwiększenia zakresu ruchu stwów. Mangan jest mikroelementem niezbędnym dla utrzymania prawidłowej struktury kości. Jako silny przeciwutleniacz chroni przed wolnymi rodnikami, które są istotnym elementem zmian zwyrodnieniowych stawów.

Preparat zalecany jest również dla sportowców, osób starszych i otyłych oraz dla osób z wrodzonymi zmianami stawów. Stosowany w celu łagodzenia bólu, usprawnienia funkcjonowania stawów, wspomaga leczenie złamań, nadwyrężeń stawów i ścięgien, łagodzi poranną sztywność stawów.

Zalecane dzienne spożycie

3 razy dziennie 1 tabletka po posiłku

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

WALMARK
Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Arthrostop Plus - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z Boswellia serrata chlorowodorek glukozaminy metylosulfonylometan mangan

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Ortopedia i traumatologia narządu ruchu Reumatologia Medycyna sportowa

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające funkcjonowanie stawów

Wskazania:

Uzupełnienie diety w składniki, które są ważnymi elementami budującymi chrząstkę stawową i odgrywają ważną rolę w utrzymaniu stawów w dobrej formie. Preparat zalecany jest dla osób starszych, z nadwagą, sportowców oraz dla osób, których stawy są nadmiernie obciążane.

Dawkowanie:

Doustnie. 3 razy dziennie 1 tabletka po posiłku.

Poinformuj lekarza:

Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.