Woda mineralna Wielka Pieniawa, 5 l
14.70 zł

Woda mineralna Wielka Pieniawa, 5 l

Woda mineralna Wielka Pieniawa, 5 l
Ostatnia cena produktu
14.70 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Woda mineralna Wielka Pieniawa.

Skład

W mg/l:
Całkowita mineralizacja: 1467,14 mg/l.

Kationy:
wapniowy 235,67
magnezowy 27,72
sodowy 62,88
potasowy 37,7

Aniony:
wodorowęglany 1049,51
siarczanowy 7,09
fluorkowy 0,31
 

Dawkowanie

Pić 1 szklankę 3 razy dziennie.

Działanie

Woda wykazuje następujące właściwości zobojętniania kwasu żołądkowego ze względu na dużą zawartość wapnia. Działa przeciwzapalnie oraz uszczelnia ściany naczyń krwionośnych. Woda Wielka Pieniawa dzięki zawartości jonów wapnia wykazuje również działanie rozluźniające mięśnie gładkie przewodu pokarmowego, zmniejsza perystaltykę jelit. Dzięki zawartości tlenku siarki woda ma działanie żółciopędne. Wielka Pieniawa działa przeciwzapalnie i znieczulająco. Działanie moczopędne jest uwarunkowane zwiększoną podażą płynu. Zwiększone wydalanie moczu sprzyja usuwaniu złuszczonych nabłonków i bakterii, złogów piasku.

Wskazania

Regularne picie Wielkiej Pieniawy korzystnie wpływa na układ krążenia, zalecana jest w chorobach: cukrzycy, zapaleniach przewodu pokarmowego zwłaszcza z nadkwasotą, w zaparciach, kamienicy moczowej oraz nerwicach.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h