Manti, zawiesina, 355 ml
13.30 zł

Manti, zawiesina, 355 ml

Manti, zawiesina, 355 ml
Ostatnia cena produktu
13.30 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Manti w zawiesinie to preparat złożony, który działa już od samego momentu zażycia. Błyskawicznie dostaje się do żołądka, gdzie neutralizuje negatywne działanie kwasów, pomaga leczyć podrażnienia oraz chroni żołądek na dłużej, pokrywając jego błonę śluzową specjalną warstwą ochronną.

Skład

Glinu wodorotlenek – 4,00g, magnezu wodorotlenek – 4,00g, symetykon – 0,40g oraz substancje pomocnicze – q.s. Ad 100ml.

Dawkowanie

Doustnie:
1 łyżka zawiesiny między posiłkami i w przypadku wystąpienia dolegliwości żołądkowych.

Wskazania

Objawowe leczenie dolegliwości związanych z chorobą wrzodową żołądka i dwunastnicy, nieżytem żołądka, nadkwaśnością, przepukliną rozworu przełykowego, niestrawnością i innymi zaburzeniami żołądkowymi.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Manti - Aluminii hydroxidum, Magnesii hydroxidum, Simeticonum - zastosowanie i działanie

Skład:

wodorotlenek glinu wodorotlenek magnezu symetykon

Postać:

zawiesina doustna tabletki do ssania

Kategoria:

Przewód pokarmowy i metabolizm

Specjalności:

Gastroenterologia Medycyna rodzinna

Działanie :

zobojętniające przeciwwzdęciowe

Wskazania:

Objawowe leczenie dolegliwości związanych z chorobą wrzodową żołądka i dwunastnicy, nieżytem żołądka, nadkwaśnością, zgagą, wzdęciami.

Dawkowanie:

Doustnie.1 łyżka zawiesiny lub 1-3 tabletka do ssania między posiłkami i w przypadku wystąpienia dolegliwości żołądkowych. Maksymalna dawka dobowa wynosi 12 tabletek. Dawek maksymalnych nie należy stosować dłużej niż 2 tygodnie. Inne leki należy zażywać 1 godzinę przed lub po zażyciu tabletek albo 2 godziny przed lub po przyjęciu zawiesiny. Nie podawać dzieciom poniżej 7 roku życia.

Możliwe skutki uboczne:

Zaparcie, biegunka, zwiększone stężenie glinu we krwi, obniżenie stężenia fosforanów. Długotrwałe stosowanie dużych dawek może powodować zaburzenia czynności nerek.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz schorzenia układu kostnego, nerek, chorobę Alzheimera, fenyloketonurię (tabletki do ssania zawierają aspartam). Gdy przyjmujesz preparaty żelaza, tetracykliny, związki fluoru. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.