Domowa Apteczka, tabletki, chrom chelatowy, 30 szt
9.58 zł

Domowa Apteczka, tabletki, chrom chelatowy, 30 szt

Domowa Apteczka, tabletki, chrom chelatowy, 30 szt
Ostatnia cena produktu
9.58 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis


Sprawdź swoje BMI

Policz kalorie

Składniki

(1 tabletka): chrom 200 µg.

Właściwości składników

Chrom działa pomocniczo w odchudzaniu i/lub utrzymaniu prawidłowej wagi. Stymuluje mechanizmy regulujące poziom cholesterolu i wspiera układ krążenia. Preparat polecany dla osób z nadwagą. Zmniejsza zapotrzebowanie na słodycze i inne pokarmy zawierające dużą ilość węglowodanów (mp. białe pieczywo i ziemniaki).

Zalecane dzienne spożycie

Osoby dorosłe 1-2 tabletki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa


Nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Domowa Apteczka Chrom chelatowy - zastosowanie i działanie

Skład:

chlorek chromu

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka

Działanie :

uzupełnia dietę w chrom

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w chrom.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli 1-2 tabletki dziennie. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, cukrzycę, niedocukrzenie. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie jest wskazane stosowanie preparatu w ciąży i okresie karmienia piersią.