×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj
Posorutin, krople do oczu, (50 mg / 1 ml), 10 ml
Posorutin, krople do oczu, (50 mg / 1 ml), 10 ml
25.49 zł

Posorutin, krople do oczu, (50 mg / 1 ml), 10 ml

Posorutin, krople do oczu, (50 mg / 1 ml), 10 ml
25.49 zł
Icon
Odbiór leku tylko w aptece za uprzednim okazaniem recepty.
Icon
Potrzebujesz konsultacji lekarskiej? Umów wizytę online z lekarzem Telemedico
BEZPŁATNIE

Posorutin - Troxerutinum - zastosowanie i działanie

Skład:

trokserutyna

Postać:

krople do oczu

Kategoria:

Narządy wzroku i słuchu

Specjalności:

Okulistyka

Działanie:

przeciwutleniające przeciwobrzękowe uszczelnia naczynia

Wskazania do stosowania:

Wspomagająco w schorzeniach oczu przebiegających ze zwiększoną przepuszczalnością i łamliwością naczyń włosowatych (np. angiopatie cukrzycowe) oraz w wylewach podspojówkowych w przebiegu cukrzycy.

Dawkowanie:

Do worka spojówkowego. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.   Uwaga! Osoby noszące soczewki kontaktowe powinny zdejmować je przed zakraplaniem leku i ponownie zakładać co najmniej 15 minut później.   Uwaga! Po otwarciu flakonu należy zużyć jego zawartość w ciągu 6 tygodni.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Brak danych dotyczących ewentualnego szkodliwego wpływu trokserutyny na płód.

Skutki uboczne:

Sporadycznie reakcje uczuleniowe.
Produkt w kategoriach
Cechy produktu
Płeć
Wiek
Typ produktu
Postać
Problem
Sposób aplikacji