Ceedra, kapsułki afrodyzjak, 325 mg, 2 szt
62.44 zł

Ceedra, kapsułki afrodyzjak, 325 mg, 2 szt

Ceedra, kapsułki afrodyzjak, 325 mg, 2 szt
Ostatnia cena produktu
62.44 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

ekstrakty z następujących roślin: Angelica (Arcydzięgiel), Dioscorea (Yam, Pochrzyn), Eucommia (Eukomia), Morinda, Polygonatum, Rehmannia, Carthamus (Krokosz barwierski), Schisandra (Cytryniec chiński), Cynamonowiec chiński (Kasja).

Właściwości składników

Ceedra jest skutecznym, wysokiej jakości produktem roślinnym, który umożliwia spełnienie i zadowolenie w życiu seksualnym. Dodaje mężczyźnie sił witalnych, których potrzebuje w miłości. Ponad 90% poddanych testom osób stwierdziło zdecydowaną poprawę ich seksualnych możliwości.

Działanie Ceedra może utrzymywać się od 6 do 36 godzin. Ceedra jest produktem określającym styl życia i jest dostępna bez recepty. Jej receptura bazuje na starych, chińskich formułach. Ze względu na swoje znakomite działanie, Ceedra stanowi naturalną alternatywę dla chemicznych produktów przemysłu farmaceutycznego.

Ceedra łączy w sobie ekstrakty z dziewięciu roślin stosowanych od wieków przez Chińczyków, które dzięki odpowiedniemu zestawieniu wykazują wyjątkowe działanie.

Zalecane dzienne spożycie

Zaleca się przyjmować Ceedra na pusty żołądek, nie wcześniej niż 2 - 3 godziny po ostatnim posiłku i przynajmniej jedną godzinę przed odbyciem stosunku. Jeżeli unikamy potraw ciężkostrawnych i napojów alkoholowych, wówczas efekt będzie szybszy i bardziej wydajny. Efekt utrzymuje się przez okres ponad 6 godzin i zależy od stopnia pobudzenia seksualnego.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Ceedra - zastosowanie i działanie

Skład:

kora cynamonowca chińskiego korzeń eukomii Kwiat krokosza kłącze kokoryczki korzeń morindy chińskiej korzeń rehmanii spreparowany ekstrakt z korzenia arcydzięgla chińskiego kłącze pochrzynu

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Seksuologia

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki korzystnie wpływające na potencję

Wskazania:

Suplementacja diety mężczyzn w składniki korzystnie wpływające na potencję.

Dawkowanie:

Doustnie. 2-3 godziny po ostatnim posiłku i przynajmniej 1 godzinę przed odbyciem stosunku. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.