Saluran, tabletki, 60 szt
21.69 zł

Saluran, tabletki, 60 szt

Saluran, tabletki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
21.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Unikalna kompozycja naturalnych ekstraktów z ziela skrzypu, korzenia mniszka lekarskiego i pokrzywy odwadnia organizm, usuwając nadmierne ilości toksycznych związków pochodzących z wysoko przetworzonej żywności. Nadmiar płynów jest usuwany wraz z moczem, co może prowadzić do ubytku magnezu. Dlatego preparat wzbogacony zastał o ten ważny pierwiastek.


 

Składniki

ekstrakty z ziela skrzypu, korzenia mniszka lekarskiego i pokrzywy oraz 50 mg magnezu ( co stanowi 16,67% realizacji dziennego zapotrzebowania - RDA ).

Właściwości składników

saluretyczne, wspomaga wydalanie wody z organizmu, dzięki czemu usprawnia usuwanie z organizmu zbędnych, postmetabolicznych substancji, w tym toksyn. Saluran przeznaczony jest dla osób dorosłych.

 

Zalecane dzienne spożycie

osoby dorosłe, stosować 2 razy dziennie po 1 tabletce, popijając przegotowaną wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Sposób użycia. Osoby dorosłe, stosować 2 tabletki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

VITAPOL FARM
Miła 3
05-071 Sulejówek

Saluran - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej ekstrakt ze skrzypu ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego magnez

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające usuwanie nadmiaru wody uzupełnia dietę w składnik wspomagające usuwanie toksyn z organizmu

Wskazania:

Uzupełnienie diety w składniki wspomagające oczyszczanie organizmu.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 razy dziennie 1 tabletka, popijając przegotowaną wodą. Preparat przeznaczony dla osób dorosłych. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie zaleca się stosowanie preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.