Calci Strong + Magnez + Witamina D3, tabletki, 60 szt
14.89 zł

Calci Strong + Magnez + Witamina D3, tabletki, 60 szt

Calci Strong + Magnez + Witamina D3, tabletki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
14.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Wapń jest najważniejszym składnikiem mineralnym kości i zębów. Uzupełnianie wapnia jest ważne we wszystkich fazach życia. Szczególnie osoby po 40-tym roku życia, kiedy istnieje ryzyko osteopenii, a także w wieku starszym, kiedy wystąpić może osteoporoza, powinny pamiętać o okresowym badaniu gęstości kości, oraz stosować odpowiednią dietę.

Wapń i magnez są składnikami mineralnymi, niezbędnymi dla prawidłowej mineralizacji kości i zębów. Odpowiednie ich spożycie wpływa korzystnie an funkcjonowanie układu nerwowego, sercowo-naczyniowego i mięśniowego.
 

 

Składniki

- 800 mg jonów Ca++,

- magnez w ilości odpowiadającej 300 mg jonów Mg++, 

- witamina D3 w ilości 5 μg (co odpowiada 100% dziennego zapotrzebowania osoby dorosłej na wapń, magnez i witaminę D3).

Węglan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna (subst. wypełniająca), tlenek magnezu, skrobia kukurydziana, sól sodowa karboksymetylocelulozy (subst. wypełniająca), stearynian magnezu (subst. przeciwzbrylająca), witamina D3.

Właściwości składników

Wapń i magnez sa składnikami mineralnymi, niezbędnymi dla prawidłowej mineralizacji kości i zębów. Odpowiednie ich spożycie, wpływa korzystnie na funkcjonowanie układu nerwowego, sercowo- naczyniowego i mięśniowego. Magnez zapobiega skurczom mięśni. Witamina D3 nasila wchłanianie wapnia i magnezu.

 

 

Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych jako uzupełnienie codzienniej diety w wapń, magnez i witaminę D3.

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletka 2-3 razy dziennie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

VITABALANS
Kalwaryjska 69
30-504 Kraków