Bella, tampon New Stand,Super, 8 szt
4.74 zł

Bella, tampon New Stand,Super, 8 szt

Bella, tampon New Stand,Super, 8 szt
Ostatnia cena produktu
4.74 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Wysokiej jakości, doskonale chłonne tampony higieniczne tampo Bella dają Ci maksymalną swobodę i całkowite bezpieczeństwo w trakcie użytkowania. Ich okrągła główka i smukły kształt umożliwiają komfortową aplikację oraz zapewniają optymalną ochronę Twojej bielizny.
Dla lepszego komfortu użytkowania, w każdym opakowaniu tamponów bez aplikatora znajdziesz praktyczne woreczki przeznaczone na zużyte tampony.

Przeznaczenie produktu

Super - stosowane przy większych krwawieniach

Charakterystyka produktu

Tampo Bella Premium Comfort to udoskonalona, jeszcze bardziej komfortowa wersja naszych tamponów. Otuliliśmy je na całej długości niezwykle delikatną włókniną. Dokładnie pokrywa ona tampon, dzięki czemu zapobiega ewentualnemu odrywaniu się pojedynczych włókien i zapewnia komfort i bezpieczeństwo w trakcie jego użytkowania.

Super - stosowane przy większych krwawieniach

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h