Soraya Beauty Creator Regeneracja, płatki kolagenowe pod oczy, 6 szt
29.13 zł

Soraya Beauty Creator Regeneracja, płatki kolagenowe pod oczy, 6 szt

Soraya Beauty Creator Regeneracja, płatki kolagenowe pod oczy, 6 szt
Ostatnia cena produktu
29.13 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Płatki są przystosowane do wykonania profesjonalnego zabiegu kosmetycznego w domu, bez potrzeby użycia specjalistycznej aparatury kosmetycznej.

Właściwości

Każdy płatek to gotowa i łatwa do wykonania maseczka. Zestaw do trzech zabiegów (6 płatków) zawiera także specjalny płyn aktywujący do zwilżania płatków. Po nałożeniu stają się „drugą skórą”. Dzięki zawartości kolagenu, podstawowego białka podporowego, skóra staje się gładka, elastyczna i odpowiednio napięta. Efekt wygładzenia, ujędrnienia i spłycenia zmarszczek wokół oczu jest widoczny natychmiast po zastosowaniu. Formuła płatków dodatkowo wzbogacona jest o wyciąg z kawioru, który zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Efekt: natychmiastowe wygładzenie i spłycenie zmarszczek, kojenie i łagodzenie podrażnień, intensywna regeneracja i nawilżenie skóry wokół oczu.

Przeznaczenie

polecane dla skóry dojrzałej, mało jędrnej po 45. roku życia.

Stosowanie

płatek umieścić pod okiem i nawilżyć płynem aktywującym. Pozostawić na 20-30 minut. Po zdjęciu skórę pozostawić do wyschnięcia. Nałożyć silnie skoncentrowany krem pod oczy. Płatki stosować 1 – 2 razy w tygodniu.

 

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h