Soraya Beauty Creator Regeneracja, krem wybielający przebarwienia, 30 ml
16.29 zł

Soraya Beauty Creator Regeneracja, krem wybielający przebarwienia, 30 ml

Soraya Beauty Creator Regeneracja, krem wybielający przebarwienia, 30 ml
Ostatnia cena produktu
16.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Recepturę kremu oparto na aktywnie czynnym ekstrakcie z algi brązowej, która w sposób skuteczny hamuje proces nadmiernej pigmentacji, rozjaśnia istniejące przebarwienia i ujednolica koloryt skóry.

Skład według INCI

zawiera najnowocześniejsze składniki aktywne: wyciąg z kukurydzy Deliner, ekstrakt ze słodu, biotechnologiczny trójpeptyd, ekstrakt z bratka polnego.

Właściwości

wspomaga proces wybielania przebarwień spowodowanych działaniem promieni słonecznych, wiekiem lub zmianami hormonalnymi, hamuje proces nadmiernej pigmentacji, rozjaśnia istniejące przebarwienia i ujednolica koloryt skóry, chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym (filtry UVA/UVB - SPF 8), nawilża, regeneruje, koi i łagodzi wszelkie podrażnienia skóry.

Przeznaczenie

aktywny krem wybielający przebarwienia i plamy z SPF 8 to preparat przeznaczony do specjalnych potrzeb cery dojrzałej, który wspomaga proces wybielania przebarwień spowodowanych działaniem promieni słonecznych, wiekiem lub zmianami hormonalnymi.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h