Soraya Beauty Creator Attraction, maseczka żelowa, 15 ml, saszetki
3.14 zł

Soraya Beauty Creator Attraction, maseczka żelowa, 15 ml, saszetki

Soraya Beauty Creator Attraction, maseczka żelowa, 15 ml, saszetki
Ostatnia cena produktu
3.14 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Błyskawicznie odświeżająco-oczyszczająca żelowa maseczka do twarzy poprzez stymulację odnowy komórek błyskawicznie upiększa skórę, dodając jej blasku, witalności i szczęścia dzięki zawartości wyciągu z owoców noni. Dzięki zawartości ekstraktu z arbuza odnawia, wygładza oraz delikatnie rozjaśnia twarz, dodając skórze blasku i zdrowego kolorytu. Zawarty w maseczce kwas hialuronowy głęboko i długotrwale nawilża skórę, zachowując na długo odpowiedni poziom wilgotności.
 

Właściwości

błyskawiczne upiększenie skóry poprzez stymulację odnowy komórek; skóra pełna blasku, witalności i szczęścia; odnowienie, wygładzenie oraz delikatne rozjaśnienie twarzy dodające skórze zdrowego kolorytu; głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry. Błyskawicznie odświeżająco-oczyszczająca żelowa maseczka do twarzy to natychmiastowe odświeżenie i oczyszczenie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h