Humana HA 2 Premium, proszek z prebiotykiem, 500 g
56.89 zł

Humana HA 2 Premium, proszek z prebiotykiem, 500 g

Humana HA 2 Premium, proszek z prebiotykiem, 500 g
Ostatnia cena produktu
56.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Hipoalergiczne mleko następne Humana HA 2 Premium z prebiotykiem jest przeznaczona do karmienia niemowląt o podwyższonym ryzyku wystąpienia chorób alergicznych, powyżej 6. miesiąca życia. Zawarte w produkcie białka mleka zostały w specjalnym procesie rozdrobnione na mniejsze fragmenty, dzięki czemu ewentualne ryzyko wywołania przez nie reakcji alergicznej, znacznie zredukowane.

Skład

laktoza, oleje roślinne, hydrolizat białek serwatkowych, syrop galaktoolisacharydowy, maltodekstryna, syrop glukozowy, emulgator: mono i dwuglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem cytrynowy oraz mono i dwuglicerydy kwasów tłuszczowych, ortofosforan wapnia, węglan wapnia, chlorek potasu, cytrynian potasu, węglan magnezu, mieszanina witamin (wit. C, wit. E, niacyna, kwas pantenowy, wit. B2, wit. B1, wit.A, wit.B6, kwas foliowy, wit.K, biotyna, wit. D3, wit. B12), wodorowinian choliny, L-tyrozyna, chlorek sodu, cytrynian sodu, tauryna, mleczan żelazowy, siarczan cynku, L-karnityna, tlenek cynku, siarczan miedzi, siarczan manganu, jodan potasu, selenian sodu

Przeznaczenie

Humana HA 2 PREMIUM zawiera białka mleka o nieznacznym stopniu hydrolizy (łańcuchy białek zostały odpowiednio rozdrobnione), przez co jest przeznaczona dla dzieci ze szczególnymi potrzebami żywieniowymi, po 6. miesiącu życia. Humana HA 2 PREMIUM można podawać w uzupełnieniu (naprzemiennie) lub po karmieniu Humana HA1 Plus PREMIUM lub każdym innym preparatem początkowym HA.

Jeżeli dziecko nie jest dostatecznie syte, od 10. miesiąca życia zalecamy żywienie preparatem Humana HA 3 PREMIUM. Produkt zawiera kwasy tłuszczowe Omega-3 wspierające rozwój mózgu i komórek nerwowych.

Sposób użycia

Podczas przyrządzania posiłku należy dokładnie przestrzegać przepisu przygotowania i podstawowych zasady higieny. Należy zawsze przyrządzać świeżą porcję mleka tylko na jeden posiłek i bezpośrednio po przygotowaniu podać ją dziecku. Ze względu na zagrożenie namnożenia drobnoustrojów chorobotwórczych, nie wolno ponownie podgrzewać i podawać resztek pokarmu, które nie zostały spożyty podczas poprzedniego karmienia, nawet wtedy, gdy były one przechowywane w lodówce.

Zanim przystąpisz do przyrządzania posiłku dla dziecka, dokładnie umyj ręce. Po pobraniu proszku, torebkę dobrze zamknij, przechowuj w chłodnym i suchym miejscu, jej zawartość zużyj w ciągu trzech tygodni. Zagotuj odpowiednią objętość wody i ostudź do temperalury 50°C (lub wodę Humana Baby-Wasser podgrzej do temperatury 50°C). Około połowę potrzebnej objętości wody wiej do czystej butelki. Załączoną miarkę luźno napełnij proszkiem (nie ubijając). Usuń nadmiar proszku równo z brzegiem miarki i wsyp do butelki z wodą. Zamknij butelkę i natychmiast wymieszaj silnie wstrząsając, aż do rozpuszczenia się proszku. Dodaj pozostała objętość wody i ponownie silnie wymieszaj. Nałoż smoczek i sprawdż, czy temperatura pokarmu jest odpowiednia do picia ok 37 st.C.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

  • Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego.
  • Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
  • Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h