Omacor, 1000 mg, kapsułki miękkie, (import równoległy), 28 szt
100.99 zł

Omacor, 1000 mg, kapsułki miękkie, (import równoległy), 28 szt

Omacor, 1000 mg, kapsułki miękkie, (import równoległy), 28 szt
Ostatnia cena produktu
100.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Producent: Inpharm
Kraj pochodzenia: Wielka Brytania

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Dowiedz się więcej o imporcie równoległym

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Omacor - Omega-3 acidorum esteri ethylici 90 - zastosowanie i działanie

Skład:

estry etylowe 90 kwasów omega-3

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Układ sercowo-naczyniowy

Specjalności:

Kardiologia

Działanie :

obniża poziom lipidów we krwi

Wskazania:

Lek jest stosowany po zawale mięśnia sercowego (łącznie z innymi standardowo stosowanymi lekami) i w hipertriglicerydemii, czyli nadmiarze trójglicerydów (gdy stosowanie wyłącznie diety nie wystarcza do osiągnięcia pożądanych efektów).

Dawkowanie:

Dosutnie. Kapsułki należy przyjmować z pożywieniem, aby uniknąć dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego. Dawkę i częstotliwość stosowania leku określa lekarz. Nie zaleca się stosowania leku u dzieci.

Możliwe skutki uboczne:

Często: nudności, dyspepsja. Niezbyt często: bóle brzucha, dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego, zapalenie błony śluzowej żołądka, ból w górnej części brzucha. Ze względu na umiarkowane wydłużenie czasu krwawienia (w przypadku podawania dużych dawek, tj. kapsułek) u pacjentów przyjmujących leki przeciwzakrzepowe  należy wykonywać regularne badania kontrolne i w razie potrzeby korygować dawkowanie.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na lek. Gdy przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie jest dostępna dostateczna ilość danych na temat stosowania preparatu Omacor u kobiet w ciąży. Omacor nie powinien być stosowany w ciąży, o ile nie jest to bezwzględnie konieczne. Leku nie należy przyjmować w trakcie laktacji.