Isla-Ginger, pastylki do ssania, 60 szt
25.89 zł

Isla-Ginger, pastylki do ssania, 60 szt

Isla-Ginger, pastylki do ssania, 60 szt
Ostatnia cena produktu
25.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Isla-Ginger pastylki z naturalnym olejkiem imbirowym i wyciągiem z porostu islandzkiego z miodem łagodzące kaszel i chrypkę.
Produkt przeznaczony zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci.

Skład

1 pastylka zawiera 80 mg wodnego wyciągu z porostu islandzkiego (0,4-0,8:1). pozostałe składniki: guma arabska, sacharoza, miód, olejek imbirowy, olejek palczatki cytrynowej, aromat, parafina ciekła, woda oczyszczona.
1 pastylka zawiera 391 mg sacharozy co odpowiada 0,03 jednostek chlebowych.

Działanie

Isla-Ginger tworzy powłokę osłaniającą błonę śluzową jamy ustnej i gardła, zapewniając jej ochronę. Kojące działanie Isla-Ginger pomaga przywrócić równowagę podrażnionej błonie śluzowej.

Sposób użycia wyrobu medycznego

1-2 pastylki ssać w razie potrzeby kilka razy dziennie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 937 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Isla-Ginger - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg wodny z porostu islandzkiego miód olejek imbirowy olejek palczatki cytrynowej

Postać:

pastylki do ssania

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna Otolaryngologia

Działanie :

powleka błonę śluzową jamy ustnej i gardła

Wskazania:

W przypadku dolegliwości spowodowanych przez odruch kaszlowy i chrypkę, znaczne obciążenie więzadeł głosowych, oddychanie suchym powietrzem, utrudnione oddychanie przez nos, suchość w jamie ustnej.

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 pastylki ssać w razie potrzeby kilka razy dziennie. Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Brak przeciwwskazań do stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.