Persona, testery, 8 szt
65.19 zł

Persona, testery, 8 szt

Persona, testery, 8 szt
Ostatnia cena produktu
65.19 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Persona jest jedyną w swoim rodzaju metodą zapobiegania ciąży. Działa w harmonii z ciałem kobiety i rozpoznaje płodne dni podczas cyklu. Przez większość dni w miesiącu istnieje minimalne prawdopodobieństwo zajścia w ciążę i nie potrzebujesz stosować środków antykoncepcyjnych. Poprzez monitorowanie zmian stężeń hormonów, PERSONA może powiedzieć, kiedy przypadają Twoje dni płodne.

Testery gromadzą hormony z pierwszej porcji oddanego w danym dniu moczu i przetwarzają w informacje, które może odczytać Monitor.

Monitor odczytuje, przechowuje i wykorzystuje informacje uzyskane z Testerów oraz powiadamia Cię o tym, czy istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę ("Czerwony" Dzień) lub czy możesz współżyć, nie stosując środków antykoncepcyjnych* ("Zielony" Dzień).

*Po przeprowadzeniu niezależnych prób badawczych stwierdzono, że PERSONA ma 94% skuteczności, jeżeli stosuje się ją zgodnie z zaleceniami, jako jedyną metodę antykoncepcyjną. Oznacza to, że gdyby 100 kobiet używało przez rok PERSONY, 6 z nich zaszłoby w ciążę po współżyciu seksualnym w dniu oznaczonym Zielonym Światłem, w efekcie błędnego zidentyfikowania dni płodnych przez PERSONĘ.

Uwagi

Żadna metoda antykoncepcyjna nie daje 100% zabezpiecenia przed ciążą.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h