Etero, opaska z olejkiem citronella, zapachowa, 1 szt
13.49 zł

Etero, opaska z olejkiem citronella, zapachowa, 1 szt

Etero, opaska z olejkiem citronella, zapachowa, 1 szt
Ostatnia cena produktu
13.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

OPASKA Z OLEJKIEM CITRONELLA ZAPACHOWA Wydziela zapach olejków eterycznych, dzięki czemu zapewnia komfort podczas spacerów i letnich wędrówek, jak również podczas przebywania w domu. Dzięki innowacyjnej formie produkt wytwarza przyjemną aurę zapachową, jest praktyczny i łatwy w użyciu. Regulowana długość opaski umożliwia uniwersalne zastosowanie.

•    do stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz

•    praktyczna i łatwa w użyciu

•    zawiera naturalne olejki eteryczne

•    idealna dla dzieci i dorosłych

•    regulacja rozmiaru

Zawartość opakowania

Olejek Citronella, maneton, olejek cytrynowy, olejek eukaliptusowy, olejek grejpfrutowy.

Charakterystyka produktu

Wydziela zapach olejków eterycznych, dzięki czemu zapewnia komfort podczas spacerów i letnich wędrówek, jak również podczas przebywania w domu. Regulowana długość zapewnia uniwersalne stosowanie.

Stosowanie produktu

Opaskę włożyć na nadgarstek, kostkę lub przymocować do odzieży lub przedmiotów znajdujących się w bliskim otoczeniu (np. torebka, wózek, pasek). Nieużywaną opaskę należy włożyć do oryginalnej torebki w celu przedłużenia jej efektywności.

Uwagi i środki ostrożności

Produkt przeznaczony do stosowania zewnętrznego. W razie kontaktu z oczami bądź ustami natychmiast przemyć ww. miejsca wodą. Nie używać w przypadku uczulenia na składniki opaski. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej natychmiast zaprzestać stosowania, Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h