Vitaral Cardio, tabletki powlekane, 60 szt
36.99 zł

Vitaral Cardio, tabletki powlekane, 60 szt

Vitaral Cardio, tabletki powlekane, 60 szt
Ostatnia cena produktu
36.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Suplement diety zawierający magnez, witaminy - E, B6, B12, kwas foliowy i związek polifenolowy – resweratrol, które pomagają w utrzymaniu prawidłowej pracy mięśnia sercowego i układu krążenia. 

Składniki

1 tabletka zawiera witamina E 4,8 mg, witamina B6 1,4 mg, kwas foliowy 200 mcg, witamina B`12 5,5 mcg, magnez 56,25 mg, resweratrol 18 mg.

Właściwości składników

  • Resweratrol naturalny związek polifenolowy pochodzenia roślinnego, pomaga w utrzymaniu prawidłowej pracy serca i mięśnia sercowego. Witamina E przyczynia się do ochrony składników komórki przed uszkodzeniem oksydacyjnym.
  • Kwas foliowy, witamina B6, B12 wspomagają prawidłowe procesy krwiotwórcze oraz biorą udział w prawidłowym metabolizmie homocysteiny (podwyższony poziom homocysteiny w osoczu jest jednym z czynników ryzyka m.in. choroby niedokrwiennej serca).
  • Magnez jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania mięśni ( w tym mięśnia sercowego) wpływa pozytywnie na prawidłowy przebieg czynności psychicznych może przyczyniać się do ryzyka zmęczenia.
  • Witaminy mają pozytywny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i prawidłowy przebieg czynności psychicznych.

Odpowiednio dobrana kompozycja składników uzupełnia dietę osób dorosłych.

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletka dziennie podczas posiłku lub bezpośrednio po nim.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Chronić od wilgoci i światła.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

JELFA
Wincentego Pola 21
58-500 Jelenia Góra

Vitaral Cardio - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina E (tokoferol) witamina B6 (pirydoksyna) kwas foliowy witamina B12 (cyjanokobalamina) magnez resweratrol trans

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Kardiologia

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki korzystnie wpływające na układ krążenia uzupełnia dietę w składniki wspomagające pracę serca

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety osób dorosłych w magnez, witaminy - E, B6, B12, kwas foliowy i związek polifenolowy - resweratrol, które pomagają w utrzymaniu prawidłowej pracy mięśnia sercowego i układu krążenia.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka dziennie podczas posiłku lub bezpośredni po nim. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.