Produkt w kategoriach

Seni Active, majtki chłonne, rozmiar L, 10 szt.

Seni Active, majtki chłonne, rozmiar L, 10 szt.

27.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Seni Active Normal, majtki chłonne.

Rozmiar: L

Działanie

  • Produkt ma wyższą chłonność niż Seni Active Normal.
  • Chłonność produktu zapewniona jest przez wzbogacony superabsorbentem podwójny wkład chłonny, który chłonie mocz i neutralizuje nieprzyjemny zapach.
  • Seni Active mają wewnętrzne osłonki boczne, które zapobiegają wyciekom oraz zmniejszają ryzyko podrażnień. Osłonki wykonane są z delikatnej włókniny i elastycznej przędzy bez elementów lateksowych.
  • Produkty Seni Active są wyrobami oddychającymi, które zapewniają swobodny dostęp powietrza do skóry dzięki czemu zmniejsza się ryzyko powstania odparzeń.

Wskazania

Elastyczne majtki chłonne Seni Active to idealne rozwiązanie dla osób ze średnią i ciężką inkontynencją, zarówno prowadzących aktywny tryb życia, jak i dla uczestników zajęć rehabilitacji ruchowej.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Majtki chłonne zakłada się tak samo jak zwykłą bieliznę, dzięki czemu są dyskretne i wygodne w użyciu. Konstrukcja produktu powoduje, że pracuje on razem z ciałem i nie uciska brzucha. W pełni elastyczny mankiet opasający udo zapewnia jeszcze lepsze dopasowanie do ciała i zabezpiecza przed wyciekami.
O zużyciu produktu informuje wskazanie specjalnego indykatora wilgotności. Aby zdjąć zużyty wyrób wystarczy rozerwać boczne szwy.

Jak zakładać Seni Active?

  • Załóż majtki chłonne jak zwykłą bieliznę. W razie potrzeby, np. jeśli chcesz skorzystać z toalety, możesz je zdejmować i ponownie zakładać jak zwykłą bieliznę.
    Pamiętaj: Aby zdjąć zużyte majtki chłonne rozerwij szwy boczne z obu stron majtek.
  • Zwiń zużyte majtki chłonne i wyrzuć je do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

Uwagi

 Rozmiar Obwód (cm) Ilość szt. w op. Ilość op. w kartonie

Small

S

1

55–85

10

8

Medium

M

2

 80–110

10

8

Large

L

3

 100–135

10

8

Extra Large

XL

4

 120–160

10

8

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 853 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus