ZESTAW Walmark II, Błonnik, 100 tabletek + Błonnik complete, 30 tabletek
35.30 zł

ZESTAW Walmark II, Błonnik, 100 tabletek + Błonnik complete, 30 tabletek

ZESTAW Walmark II, Błonnik, 100 tabletek + Błonnik complete, 30 tabletek
Ostatnia cena produktu
35.30 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Zestaw zawiera Błonnik 100 tabletek oraz Błonnik Complex 30 tabletek.

Składniki

1 tabletka Błonnik: 750 mg.
1 tabletka Błonnik Comlex: chitozan 225 mg, inulina 225 mg, błonnik 225 mg, chrom 10 mcg.

Właściwości składników

Błonnik: Błonnik to kompleks celulozy, hemicelulozy, pektyny i ligniny, przeznaczony jako codzienne uzupełnienie diety w kompletny profil błonnika roślinnego, pozyskiwany wyłącznie z naturalnych źródeł – otrębów pszennych i owsianych, gumy guar, gumy ksantan).

Błonnik Complex: Preparat stanowi połączenie różnych rodzajów błonnika i chromu, korzystnie wpływające na układ pokarmowy. Błonnik complex to połączenie chromu i różnych rodzajów błonnika. Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz pomaga w utrzymaniu właściwego poziomu glukozy we krwi. Chitozan to rodzaj błonnika uzyskiwanego z muszli zwierząt morskich. Cykoria (Cichorium intybus) pomaga kontrolować wagę poprzez zmniejszenie uczucia głodu, wspomaga trawienie i daje poczucie sytości. Inulina z Cichorium intybus jest jednym z przedstawicieli tzw. grupy nietrawionych oligosacharydów.

Zalecane dzienne spożycie

Błonnik: 1 - 4 tabletek dziennie popić większą ilościa wody (ok. 1 szklanka)
Błonnik Complex: 1 tabletkę 3 razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem popić dużą ilością wody (ok. 2 szklanek).

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

WALMARK
Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus