• Icon
Seebri Breezhaler, 44mcg/daw, proszek do inhalacji w kapsułkach twardych, 30szt. + inhalator
52.89 zł 124.68 zł
124.68 zł
52.89 zł

Seebri Breezhaler, 44mcg/daw, proszek do inhalacji w kapsułkach twardych, 30szt. + inhalator

  • Icon
Seebri Breezhaler, 44mcg/daw, proszek do inhalacji w kapsułkach twardych, 30szt. + inhalator
Cena zależna od przysługującej odpłatności
52.89 zł 124.68 zł
124.68 zł
52.89 zł
Icon
Odbiór leku tylko w aptece za uprzednim okazaniem recepty
BEZPŁATNIE

Seebri Breezhaler - Glycopyrronii bromidum - zastosowanie i działanie

Skład:

bromek glikopironium

Postać:

proszek do inhalacji

Kategoria:

Układ oddechowy

Specjalności:

Choroby płuc

Działanie :

rozszerza oskrzela

Wskazania:

Lek Seebri Breezhaler stosuje się w celu łagodzenia objawów przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POCHP) u osób dorosłych. Uwaga! Lek Seebri Breezhaler jest stosowany w leczeniu podtrzymującym POChP. Nie należy stosować tego leku w leczeniu nagłych napadów duszności lub świszczącego oddechu.

Dawkowanie:

Wziewnie, ścise według zaleceń lekarza. Lek ten należy stosować o tej samej porze każdego dnia, co ułatwi pamiętanie o przyjęciu leku. Lek można stosować o każdej porze, przed lub po posiłku lub napoju. Kapsułki leku Seebri Breezhaler stosuje się wyłącznie z inhalatorem Seebri Breezhaler i nie wolno ich połykać. W celu przyjęcia dawki należy włożyć kapsułkę do inhalatora i przyjąć proszek zawarty w kapsułce w drodze inhalacji przez usta.

Możliwe skutki uboczne:

Często: suchość w jamie ustnej, trudności ze snem, katar lub zatkany nos, kichanie, ból gardła, biegunka lub ból brzucha. Niezbyt często: trudności w oddawaniu moczu i ból podczas oddawania moczu, bolesne lub częste oddawanie moczu, kołatanie serca, wysypka, drętwienie, kaszel z odkrztuszaniem plwociny, próchnica zębów, uczucie ucisku lub bólu w policzkach lub czole, krwawienie z nosa, ból ramion lub nóg, ból mięśni, kości lub stawów w klatce piersiowej, uczucie dyskomfortu w żołądku po posiłkach, podrażnienie gardła, uczucie zmęczenia, osłabienie. Uwaga! Należy natychmiast powiedzieć lekarzowi, jeśli wystąpi ucisk w klatce piersiowej, kaszel, świszczący oddech lub duszności bezpośrednio po zastosowaniu tego leku (objawy skurczu oskrzeli). Należy przerwać stosowanie tego leku i natychmiast poinformować lekarza, jeśli wystąpi ból lub dyskomfort oczu, przemijające zaburzenia ostrości widzenia, widzenie kolorowych obwódek wokół obiektów lub barwnych obrazów, którym towarzyszyzaczerwienienie oczu (mogą to być objawy ostrego napadu jaskry z wąskim kątem przesączania). Jest mało prawdopodobne, by ten lek wpływał na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na glikopironiowy bromek lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku, choroby nerek, jaskrę z wąskim kątem przesączania, trudności z oddawaniem moczu. Gdy stosujesz inne leki. Należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich lekach stosowanych obecnie lub ostatnio a także o lekach, które planujesz stosować. Dotyczy to również leków podobnych do leku Seebri Breezhaler stosowanych w leczeniu choroby płuc, takich jak ipratropium, oksytropium lub tiotropium (tzw. leków przeciwcholinergicznych). Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub gdy karmisz piersią. W ciąży i w okresie karmienia piersią lub gdy istnieje podejrzenie, że jesteś ciąży, lub gdy planujesz ciążę, przed zastosowaniem tego leku należy poradzić się lekarza.
Produkt w kategoriach
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Postać
Płeć
Działanie/właściwości
Układy narządowe
Sposób aplikacji
PRODUCENT