Zestaw Promocyjny Walmark, Lecytyna 1200mg Forte + Lecytyna
30.79 zł

Zestaw Promocyjny Walmark, Lecytyna 1200mg Forte + Lecytyna

Zestaw Promocyjny Walmark, Lecytyna 1200mg Forte + Lecytyna
Ostatnia cena produktu
30.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

SUPLEMENT DIETY:

Suplement diety zawierający 1200 mg lecytyny w każdej kapsułce.
Lecytyna znajduje się w każdej komórce ludzkiego organizmu i uczestniczy w wielu ważnych procesach zachodzących w organizmie.

Lecytyna 1200mg Forte w swoim opakowaniu zawiera 74 kapsułki, natomiast Lecytyna z resweratrolem- 30 tabletek.

Składniki

Lecytyna Forte:

Lecytyna - 1200,0 mg

Lecytyna z resweratrolem:

Lecytyna w proszku, drożdże winiarskie, fosforan diwapniowy, aromat czarnej jagody, stearynian magnezu, ekstrakt z winogron, proszek z czarnej jagody, sukraloza. 1 tabletka zawiera lecytyna 522,8 mg, ekstrakt z winogron 10 mg, drożdże winiarskie 200 mg.

Właściwości składników

Lecytyna Forte:

Utrzymuje prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, koncentrację i wspiera pamięć. Jest istotna dla prawidłowego wzrostu i rozwoju psychofizycznego. Pomaga w utrzymaniu czynności i budowy błon komórkowych organizmu. Ponadto lecytyna pomaga wzmacniać układ immunologiczny oraz utrzymuje prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Co więcej, pomaga także utrzymać właściwy poziom cholesterolu we krwi.

Lecytyna z resweratrolem:

Lecytyna występuje w każdej ludzkiej komórce i uczwestniczy w wielu niezwykle ważnych procesach życiowych. Wywiera dobroczynny wpływ na pamięć i koncentrację oraz wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Ma to kluczowe znaczenie dla poprawnego wzrostu oraz rozwoju zarówno psychicznego jak i fizycznego. Przyczynia się do wzmocnienia systemu odpornościowego organizmu oraz do prawidłowego funkcjonowania układu sercowo- naczyniowego. Poza tym jest pomocna w utrzymaniu właściwego poziomu cholesterolu. Działanie preparatu potęguje resweratrol, który jest silnym antyoksydantem i wspomaga ochronę komórek przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Polifenole czerwonego wina wspierają funkcjonowanie naczyń krwionośnych, mają także dobroczynny wpływ na układ krążenia.

Zalecane dzienne spożycie

1 kapsułka dziennie podczas posiłku.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

WALMARK
Teatralna 9
41-200 Sosnowiec