Olimp L-Karnityna 500 Forte Plus, kapsułki, 30 sztuk
35.51 zł

Olimp L-Karnityna 500 Forte Plus, kapsułki, 30 sztuk

Olimp L-Karnityna 500 Forte Plus, kapsułki, 30 sztuk
Ostatnia cena produktu
35.51 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

3 tabletki: winian L-karnityny – 1341mg, chlorowodorek L-ornityny – 90 mg, L-arginina - 60mg, chlorek chromu – 240µg

Właściwości składników

Suplement diety uzupełniający codzienną dietę w L-karnitynę. Ułatwia odchudzanie (spalanie tkanki tłuszczowej) przyśpiesza regeneracje powysiłkową wytrzymałość mięśniową i wydolność tlenową.

Zalecane dzienne spożycie

Zalecana dzienna porcja:
- uzupełnienie diety: 1 tabletka 1-2 razy dziennie pomiędzy posiłkami,
- odchudzanie: 1 tabletka 2-3 razy dziennie ok 30 minut przed posiłkiem,
- wspomaganie wysiłku 2-3 tabletki ok 30 minut przed wysiłkiem.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Sprawdź swoje BMI


Policz kalorie

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

OLIMP LABORATORIES
Nagawczyna 109 c
39-200 Dębica

Olimp L-karnityna Forte Plus - zastosowanie i działanie

Skład:

L-karnityna L-ornityna L-arginina chrom

Postać:

tabletki do ssania kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Medycyna sportowa

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające wydolność fizyczną organizmu uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie

Wskazania:

Uzupełnianie L-karnityny zalecane jest osobom otyłym i z tendencją do tycia, redukującym wagę, zagrożonym powikłaniami otyłości - miażdżycą i cukrzycą, rehabilitowanym ruchowo, ćwiczącym rekreacyjnie i sportowcom wyczynowym.

Dawkowanie:

Doustnie. Uzupełnienie diety w L-karnitynę 1 kapsułka 1-2 razy dziennie między posiłkami, 1 tabletka do ssania 1-2 razy dziennie między posiłkami. Wspomaganie odchudzania 1 kapsułka 2-3 razy dziennie na około pół godziny przed posiłkiem, 1 tabletka do ssania 2-3 razy dziennie na około pół godziny przed posiłkiem. Wspomaganie wysiłku fizycznego 1 kapsułka 2-3 razy dziennie na około pół godziny przed wysiłkiem, 2-3 tabletki do ssania około pół godziny przed wysiłkiem.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.