Olimp HMB, tabletki, 45 sztuk
28.79 zł

Olimp HMB, tabletki, 45 sztuk

Olimp HMB, tabletki, 45 sztuk
Ostatnia cena produktu
28.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

4 tabletki: ß-hydroksy-ß-metylomaślan - 2g

Właściwości składników

Preparat uzupełniający dietę w ß-hydroksy-ß-metylomaślan (HMB). HMB wzmaga zdolność organizmu do zmniejszenia rozpadu białek mięśniowych oraz hamuje gromadzenie tłuszczu zapasowego przyczyniając się do zwiększenia beztłuszczowej masy ciała.

Zalecane dzienne spożycie

Zalecana dzienna porcja 1-2 tabletki 4 razy dziennie – na czczo po przebudzeniu , przed posiłkami oraz przed snem. U osób uprawiających sport – w dni treningowe : na czczo po przebudzeniu przed i po treningu oraz przed snem. Nie nalezy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 958 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

OLIMP LABORATORIES
Nagawczyna 109 c
39-200 Dębica

Olimp HMB - zastosowanie i działanie

Skład:

hydroksymetylomaślan

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Medycyna sportowa Medycyna rodzinna

Działanie :

przyspiesza spalanie tłuszczu poprawia wydolność wysiłkową organizmu

Wskazania:

Dla osób aktywnych fizycznie i sportowców wyczynowych (poprawa masy, siły i wytrzymałości mięśniowej oraz wydolności tlenowej), jako spalacz tłuszczu (odchudzanie), dla zapobiegania niekorzystnym skutkom zdrowotnym stresu (nerwowy tryb życia, praca w przemyśle, ciężka praca fizyczna, itp.).

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 tabletki 4 razy dziennie, na czczo po przebudzeniu, przed posiłkami oraz przed snem. U osób uprawiających sport - w dni treningowe : na czczo po przebudzeniu przed i po treningu oraz przed snem.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.