Olimp Chitosan, kapsułki, 60 szt
16.92 zł

Olimp Chitosan, kapsułki, 60 szt

Olimp Chitosan, kapsułki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
16.92 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Chitosan to suplement diety zawierający specjalny rodzaj błonnika - włókna chitynowe, który skutecznie zmniejszają wchłanianie tłuszczu z diety, obniżając tym samym spożycie kalorii.

Składniki

(6 kapsułek): chitosan 1500 mg.

Właściwości składników

OLIMP CHITOSAN zawiera włókna chitynowe, naturalną substancję błonnikową izolowaną z pancerzy morskich skorupiaków. Chityna występuje także w ścianach komórkowych grzybów i niektórych szczepów bakteryjnych. Zaliczana jest do grupy polisacharydów, których organizm człowieka nie potrafi trawić i przyswajać. Chociaż chityna nie pełni roli odżywczej, to jednak w istotny sposób wpływa na pracę przewodu pokarmowego oraz regulację przemian tłuszczowych w organizmie. Jednocześnie, dzięki swoim specyficznym właściwościom  skutecznie ułatwia redukcję nadwagi.

OLIMP CHITOSAN zalecany jest jako środek wspomagający w kuracjach odchudzających, w celu obniżenia łaknienia i zmniejszenia kaloryczności diety, a także przy zaburzeniach gospodarki tłuszczowej organizmu.

Zalecane dzienne spożycie

2 kapsułki 3-4 razy dziennie, na ok. 20 min. przed każdym posiłkiem, popijając min. 1 szklanką wody.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Sprawdź swoje BMI

Policz kalorie

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

OLIMP LABORATORIES
Nagawczyna 109 c
39-200 Dębica

Olimp Chitosan - zastosowanie i działanie

Skład:

chitosan

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w błonnik

Wskazania:

Jako środek wspomagający w kuracjach odchudzających, w celu obniżenia łaknienia i zmniejszenia kaloryczności diety, a także przy zaburzeniach gospodarki tłuszczowej organizmu.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 kapsułki 3-4 razy dziennie, na około 20 minut przed każdym posiłkiem, popijając minimum 1 szklanką płynu - najlepiej wodą.   Uwaga! W okresie stosowania preparatu, dietę należy wzbogacać w witaminy lipofilne: A,D,E. Preparaty witaminowe należy przyjmować na około 2 godziny przed lub po spożyciu chitosanu.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.