Medargin, proszek, 30 saszetek
Medargin, proszek, 30 saszetek
0.00 zł

Medargin, proszek, 30 saszetek

Medargin, proszek, 30 saszetek
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Medargin - zastosowanie i działanie

Skład:

L-arginina

Postać:

proszek

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Kardiologia

Działanie:

uzupełnia dietę w L-argininę

Wskazania:

Uzupełnianie codziennej diety w argininę. Arginina stosowana jako uzupełnienie diety pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi oraz odgrywa ważną rolę w zapobieganiu miażdżycy i profilaktyce innych chorób układu sercowo-naczyniowego. L-arginina rozszerzając naczynia krwionośne powoduje lepszy przepływ krwi u pacjentów z miażdżycą kończyn dolnych i chromaniem przestankowym.  

Dawkowanie:

Doustnie. Saszetki: zawartość saszetki rozpuścić w wodzie, soku owocowym lub jogurcie. Stosować 1-3 saszetek dziennie. Proszek: zawartość płaskiej miarki rozpuścić w soku owocowym, wodzie lub jogurcie. Stosować 1-3 płaskich miarek dziennie.   Preparat przeznaczy dla osób dorosłych.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat  w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Opis

Preparat Medargin uzupełnia codzienną dietę w aminokwas argininę. Arginina stosowana jako uzupełnienie diety pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia tętniczego krwi oraz odgrywa ważną rolę w zmniejszaniu ryzyka wystąpienia miażdżycy i profilaktyce innych chorób układu sercowo-naczyniowego.

Składniki

1 saszetka):

2,416 g chlorowodorku L-argininy, co odpowiada 2g L-argininy.

Właściwości składników

Arginina bierze udział w powstawaniu tlenku azotu-substancji wywierającej bardzo korzystny wpływ na naczynia krwionośne. Tlenek azotu działa rozkurczająco na naczynia krwionośne, co powoduje zwiększony przepływ krwi w tkankach. Zapobiega również osadzaniu się płytek krwi i cholesterolu na ściankach naczyń.

Zalecane dzienne spożycie

Zawartość saszetki rozpuścić w soku owocoowym, wodzie lub jogurcie. Stosować 1-3 saszetki dziennie.

Producent

CURTIS
Batorowska 52
Przeźmierowo
Produkt w kategoriach
Cechy produktu
PRODUCENT