Ipertrofan, tabletki powlekane, 150.000 j.m. (40 mg), 30 szt
Ipertrofan, tabletki powlekane, 150.000 j.m. (40 mg), 30 szt
0.00 zł

Ipertrofan, tabletki powlekane, 150.000 j.m. (40 mg), 30 szt

Ipertrofan, tabletki powlekane, 150.000 j.m. (40 mg), 30 szt
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Ipertrofan 40 - Mepartricinum - zastosowanie i działanie

Skład:

mepartrycyna

Postać:

tabletki powlekane

Kategoria:

Układ moczowo-płciowy i hormony płciowe

Specjalności:

Urologia

Działanie:

łagodzi objawy przerostu prostaty

Wskazania:

Łagodny przerost gruczołu krokowego (prostaty).

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Lek przyjmować podczas posiłku.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Rzadko bóle żołądka, nudności, wymioty i biegunka.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na mepartrycynę lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu.   Gdy przyjmujesz inne leki. Poinformuj lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Uwaga! Preparat przeznaczony dla mężczyzn.
Cechy produktu
PRODUCENT