Dermika Capillaries, krem dla ochrony i kojenia skóry, SPF15, 50 ml
46.99 zł

Dermika Capillaries, krem dla ochrony i kojenia skóry, SPF15, 50 ml

Dermika Capillaries, krem dla ochrony i kojenia skóry, SPF15, 50 ml
Ostatnia cena produktu
46.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Dermika Pharmatherapy to seria łącząca farmację z kosmetologią. Kosmetyki Dermika Pharmatherapy są efektem wieloletniej pracy laboratorium Dermika nad wykorzystaniem aktywnych baz, które swoją budową odzwierciedlają struktury lipidowe warstwy rogowej naskórka. Dzięki tej własności doskonale się do niej dopasowują i są z nią w pełnej biozgodności. Wśród kosmetyków Dermika Pharmatherapy wyróżniamy cztery linie przeznaczone do pielęgnacji różnych typów cery. Linia CAPILLARIES to gama  kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry naczyniowej.

Krem powoduje skuteczną ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, wykazuje mniejszą tolerancję do zaczerwienień, przy regularnym stosowaniu kremu skóra staje się miękka, doskonale nawilżona i "uspokojona".

Skład według INCI

Oksydoreduktazy, Witamina E, Biomimetyczny tetrapetyd 15, Filtry UVA i UVB.

Właściwości

  • Biomimetyczny tripeptyd 15 - blokuje aktywność neuroprzekaźników wywołujących reakcje podrażnieniowe i stany zapalne przyczyniające się do nasilenia reakcji rumieniowych.
  • Filtry UVA i UVB - zapewniają codzienną, skuteczną ochronę skóry przed promieniowaniem, zapobiegając nasileniu problemu rumieniowego.
  • Oksydoreduktazy - związki pochodzenia naturalnego, minimalizują szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych, powodujących przyspieszone starzenie się skóry i nasilających reakcję rumieniowe. Wykazują bardzo silne działanie przeciwrodnikowe i przeciwpodrażnieniowe.
  • Witamina E - neutralizuje wolne rodniki, zapobiega uszkodzeniom struktur skóry, działa przeciwzapalnie i wzmacniająco na ścianki naczyń krwionośnych.

Przeznaczenie

Cera naczyniowa lub nadwrażliwa z tendencją do rumienia i podrażnień, która łatwo reaguje zaczerwienieniem i pieczeniem na czynniki zewnętrzne i emocjonalne, dojrzała z objawami starzenia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus