Flexinovo, tabletki powlekane, 30 szt.
28.09 zł

Flexinovo, tabletki powlekane, 30 szt.

Flexinovo, tabletki powlekane, 30 szt.
Ostatnia cena produktu
28.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

FLEXINOVO suplement diety to zestaw wybranych składników, które odżywiają stawy, korzystnie wpływając na ich ruchomość, wytrzymałość i sprawność.

Suplement diety Flexinovo jest preparatem mającym na celu uzupełnienie normalnej diety w składniki (kolagen, chondroityna, glukozamina, witamina C, kwas hialuronowy, ekstrakt z kłącza imbiru) mające szczególne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania narządu ruchu.

Składniki

1 tabletka zawiera: kolagen II 300 mg, siarczan chondroityny 240 mg, siarczan glukazaminy 105 mg, witamina C 40 mg, kwas hialuronowy 24 mg, ekstrakt z kłącza imbiru 10 mg.

Właściwości składników

  • Kolagen typu II stanowi jedną z podstawowych substancji międzykomórkowych układu kostnego, w tym chrząstki stawowej.
  • Chondroityna i glukozamina są składnikami budulcowymi  tkanki chrzęstnej.
  • Kwas hialuronowy jest jednym z istotnych składników płynu stawowego. Zastosowany w preparacie Flexinovo NutrihylTM to zgłoszony do ochrony patentowej nowoczesny i przebadany klinicznie kwas hialuronowy.
  • Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania chrząstek i kości, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
  • Ekstrakt z kłącza imbiru korzystnie wpływa na ruchomość stawów.

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletkę dziennie rano lub wieczorem popić niewielką ilością wody.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Flexinovo - zastosowanie i działanie

Skład:

hydrolizowany kolagen typu II siarczan chondroityny siarczan glukozaminy witamina C (kwas askorbinowy) kwas hialuronowy ekstrakt z kłącza imbiru

Postać:

tabletki powlekane

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Medycyna sportowa Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wzmacniające chrząstkę stawową uzupełnia dietę w składniki chroniące i wzmacniające chrząstki stawowe uzupełnia dietę w składnik poprawiające sprawność stawów

Wskazania:

Suplement diety  opracowany dla osób, które chcą zadbać o prawidłowe funkcjonowanie narządu ruchu.  

Dawkowanie:

Doustnie.  1 tabletka dziennie Nie przekraczać  zalecanej porcji dziennie. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. 

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na którykolwiek ze skladników preparatu. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciaźy lub/i karmisz piersią.