Durex Performax Intense, prezerwatywy, 3 szt.
10.99 zł

Durex Performax Intense, prezerwatywy, 3 szt.

Durex Performax Intense, prezerwatywy, 3 szt.
10.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Durex Performax Intense Prezerwatywy - Stymulująca powierzchnia by ona czuła mocniej, Lubrykant Performa by on mógł dłużej.

Działanie

Durex Performax Intense to 3 prezerwatywy pokryte specjalnym lubrykantem z benzokainą (5%), która przedłuża trwanie stosunku i dostarcza jeszcze bardziej intensywnych doznań obojgu partnerom. Zaprojektowane by wspólnie osiągnąć orgazm - dla niego lubrykant przedłużający trwanie stosunku, dla niej prążkowana powierzchnia z wypustkami, która potęguje orgazm. Przezroczyste prezerwatywy o kształcie Easy-On, zakończone zbiorniczkiem. Wykonane z naturalnej gumy lateksowej. Szerokość nominalna: 56 mm.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

 • Nie używaj tej prezerwatywy, jeśli któryś z partnerów ma podrażniona skórę lub skaleczenie.
 • Jeśli któryś z partnerów po użyciu prezerwatywy ma problemy z oddychaniem lub zaobserwuje sinienie warg należy natychmiast przerwać używanie i wezwać lekarza.
 • Jeśli wystąpi podrażnienie, przerwij używanie prezerwatywy.

Możliwe działania niepożądane wyrobu medycznego

Lubrykant, którym pokryte są prezerwatywy może powodować wysypkę, podrażnienie, pieczenie bądź swędzenie.Unikaj kontaktu z oczami i zmyj go po użyciu.

Uwagi

Użycie lubrykantów z serii Durex Play wraz z prezerwatywami może zapewnić zwiększenie doznań. Wszystkie żele intymne z serii Durex Play można bezpiecznie używać z prezerwatywami, w przeciwieństwie do lubrykantów stworzonych na bazie substancji oleistych, które mogą uszkodzić prezerwatywę.

 • Używaj prezerwatywy tylko raz.
 • Testowane dermatologicznie.
 • ISO 4074:2002
 • W 100% testowane elektronicznie
 • Żadna metoda nie zapewnia 100% ochrony przed ciążą, HIV i innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową.
 • Przechowywać w miejscu suchym, temperaturze pokojowej, z dala od promieni słonecznych.
 • Przeczytaj uważnie ulotkę znajdującą się wewnątrz opakowania, zwłaszcza jeśli używasz prezerwatywy przy stosunku analnym lub oralnym.
 • Przedwczesny wytrysk to problem, który może mieć różne przyczyny i może wymagać konsultacji medycznej. Skontaktuj się z lekarzem, jeśli te prezerwatywy nie pomogą.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 920 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Płeć
Część ciała
Problem
Działanie/właściwości
Układy narządowe
PRODUCENT