Hascosan Soft, płyn do kąpieli, natłuszczający, skóra sucha/bardzo sucha, 200 ml
Hascosan Soft, płyn do kąpieli, natłuszczający, skóra sucha/bardzo sucha, 200 ml
0.00 zł

Hascosan Soft, płyn do kąpieli, natłuszczający, skóra sucha/bardzo sucha, 200 ml

Hascosan Soft, płyn do kąpieli, natłuszczający, skóra sucha/bardzo sucha, 200 ml
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Hascosan Soft natłuszczający płyn do kąpieli dla skóry suchej i bardzo suchej.
Bez parafiny, bez konserwantów, bez sztucznych barwników.

Skład według INCI

Soyben oil, Glycerin, Laureth-9, Urea, Aqua, Propylene glycol, Disodium phosphate, Tocopheryl acetate, Potassium phosphate, BHT, Citric acid.

Właściwości

Płyn Hascosan Soft to preparat o działaniu ochronnym, nawilżającym i natłuszczającym. Posiada również właściwości łagodzące uczucie swędzenia suchej i podrażnionej skóry. Mocznik jest substancją naturalnie występującą w zdrowej skórze jako czynnik utrzymujący prawidłową wilgotność. Jego zawartość w płynie Hascosan Soft zwiększa zdolność wiązania wody przez warstwę rogową naskórka, szczególnie w stanach nadmiernego wysuszenia skóry. Olej sojowy natłuszcza skórę i chroni ją przed nadmierną utratą wody wspomagając działanie mocznika. Wchodząc w skład płynu polidokanol łagodzi uczucie swędzenia, a dodatek witaminy E pomaga w przywróceniu skórze jej właściwej elastyczności.

Przeznaczenie

Płyn do kąpieli Hascosan Soft stosowany jest do codziennej pielęgnacji skóry suchej i bardzo suchej, ze skłonnością do alergii. Polecany jest także do pielęgnacji skóry wrażliwej i nadmiernie łuszczącej się. Przeznaczony jest do stosowania u dzieci powyżej 3 lat oraz u osób dorosłych.

Stosowanie

Zwykle stosuje się 3 nakrętki (ok. 30 ml) płynu Hascosan Soft na wannę (ok. 150 l wody). Dla dzieci stosuje się 0,5 nakrętki (ok. 5 ml) na 25 l wody. Kąpiele stosje się co 2-3 dni, w razie potrzeby codziennie. Temperatura wody powinna wynosić około 36o C, w wyższej temperaturze słabnie efekt natłuszczający. Czas trwania kąpieli nie powinien przekraczać 15-20 minut, u małych dzieci - 5 minut. Hascosan Soft należy wlać do wanny napełnionej wodą, a następnie rozmieszać.
Po kąpieli skórę należy lekko osuszyć ręcznikiem, silne wcieranie osłabia dziąłanie preparatu.

Uwagi

Nie stosować jeśli wystąpi nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu i w ostrych zmianach skórnych wymagających leczenie farmakologicznego.

Producent

HASCO-LEK
Żmigrodzka 242e
Wrocław
Cechy produktu
PRODUCENT