Produkt w kategoriach

Komora nebulizacyjna, Sidestream, z akcesoriami, 1 zestaw

Komora nebulizacyjna, Sidestream, z akcesoriami, 1 zestaw

29.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Zestaw akcesoriów do nebulizacji zawierający komorę nebulizacyjną Sidestream i wszystkie niezbędne akcesoria. W praktycznym zamykanym opakowaniu.
Pewny zakup – wyrób medyczny marki PiC Solution znanej na całym świecie z wyrobów medycznych o znakomitych parametrach i innowacyjnych rozwiązaniach.

Skład

W skład zestawu wchodzą:

  • Komora nebulizacyjna Sidestream
  • 2 maseczki: 1 dla osoby dorosłej, 1 dla dziecka
  • Ustnik
  • Aplikator donosowy
  • Przewód połączeniowy
  • Praktyczne etui na zestaw

 

Działanie

Gwarancja szybkiej i efektownej terapii:
komora nebulizacyjna Sidestream umożliwia głębszą penetrację dróg oddechowych, zapewniając o 30% większą liczbę docierających do nich nebulizowanych cząsteczek w porównaniu z tradycyjną komorą. Dodatkowo zapewnia bardzo szybką nebulizację – taka sama dawka lekarstwa jest nebulizowana w czasie o połowę krótszym, niż w komorze tradycyjnej.

Idealny zestaw dla całej rodziny:
dwie maski – dla dorosłych i dla dzieci  oraz ustnik i końcówka donosowa.
 

Wskazania

terapia dróg oddechowych z użyciem roztworu soli fizjologicznej lub leków  w postaci przeznaczonej do nebulizacji, zaleconych przez lekarza prowadzącego.
 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 825 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus
} }