Soraya Kuracja Dotleniająca, mgła odświeżająca, nawilżająca, 50 ml
9.63 zł

Soraya Kuracja Dotleniająca, mgła odświeżająca, nawilżająca, 50 ml

Soraya Kuracja Dotleniająca, mgła odświeżająca, nawilżająca, 50 ml
Ostatnia cena produktu
9.63 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Odświeżająca mgła do twarzy - doskonale chłodzi i łagodzi podrażenienia wywołane promieniami słońca.Skład według INCI

Rafa Koralowa - zawiera składniki aktywne: Oligo Koral, nośniki aktywnego tlenu - polipeptydy oraz związki wapnia, magnezu, miedzi, manganu i cynku. Błękitny Lotos - zawiera flawonoidy (naturalne antyoksydanty tzw. "zmiatacze wolnych rodników"), polisacharydy, rutynę i olejki eteryczne.

Właściwości

zawiera naturalne, bioaktywne składniki pochodzące z nieskażonego otoczenia Wielkiej Rafy Koralowej oraz Błękitnego Lotosu. Dzięki nowoczesnej formule mgła intensywnie i natychmiastowo nawilża, wpływa odświeżająco na zmęczoną, szarą skórę poprawiając jej kondycję i przywracając utracony blask i świeżość. Zawarty wyciąg z Błękitnego Lotosu zapewnia ochronę przed negatywnym wpływem środowiska i detoksykuje. Receptura wzbogacona dodatkowo o d-Panthenol łagodzi i koi wysuszony oraz podrażniony słońcem naskórek. Mgła tworzy na twarzy delikatny, ultralekki, niewidoczny film chroniący skórę przed negatywnym wpływem środowiska.

Przeznaczenie

mgła polecana jest do każdego typu skóry.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h