Ulgix Trawienie, tabletki powlekane, 10 szt.
5.29 zł

Ulgix Trawienie, tabletki powlekane, 10 szt.

Ulgix Trawienie, tabletki powlekane, 10 szt.
Ostatnia cena produktu
5.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Tabletki Ulgix Trawienie polecane są do uzupełnienia diety w składniki ułatwiające przemianę głównych substancji pokarmowych takich jak tłuszcze, węglowodany i białka w związki proste, łatwiej przyswajalne dla organizmu. Ze względu na właściwości składników, preparat korzystnie wpływa na spowolnione procesy trawienne (tzw. "leniwe trawienie"), w szczególności po spożyciu ciężkostrawnych posiłków.

Składniki

Celuloza mikrokrystaliczna, wyciąg suchy z czarnej rzepy, wyciąg suchy z karczocha, poliwinylopirolidon, sól sodowa karboksymetylocelulozy ucieciowana, stearynian magnezu, składniki otoczki tabletki: hydroksypropylometyloceluloza, tlenek żelaza, polidekstroza, talk, maltodekstryna, średniołańcuchowe trójglicerydy, wyciąg suchy z kurkumy, wyciąg suchy z mięty pieprzowej.

1 tabletka zawiera:
wyciąg suchy z czarnej rzepy 200 mg
wyciąg suchy z karczocha 35 mg
wyciąg suchy z kurkumy 20 mg
wyciąg z mięty pieprzowej 15 mg

Właściwości składników

Tabletki Ulgix Trawienie zawierają wyciąg z korzenia czarnej rzepy - rośliny uprawnej jako jadalne warzywo. Dodatek do tabletek wyciągów z karczocha, kurkumy i mięty wpływa korzystnie na funkcje wątroby i żołądka, co kompleksowo wspomaga procesy trawienne. Starannie dobrane wyciągi roślinne pomagają zadbać o dobrą kondycję przewodu pokarmowego i minimalizują skutki złych nawyków żywieniowych.

Zalecane dzienne spożycie

1-2 tabletki dziennie po posiłku.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Niedrożność dróg żółciowych. Nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu.

Stosowanie produktu przez osoby z kamicą żółciową oraz kobiety w ciaży i matki karmiące wymaga konsultacji lekarskiej.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 941 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

HASCO-LEK
Żmigrodzka 242e
51-131 Wrocław