Soraya Kuracja Dotleniająca, krem odżywka, na noc, 50 ml
14.72 zł

Soraya Kuracja Dotleniająca, krem odżywka, na noc, 50 ml

Soraya Kuracja Dotleniająca, krem odżywka, na noc, 50 ml
Ostatnia cena produktu
14.72 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Właściwości

krem zawiera kompleks naturalnych bioaktywnych składników pochodzących z nieskażonego otoczenia Wielkiej Rafy Koralowej oraz Błękitnego Lotosu, które skutecznie dotleniają skórę, stymulują jej regenerację podczas snu i naprawiają szkody powstałe w ciągu dnia.

Składniki te optymalizują wykorzystanie energii komórkowej do pobudzenia procesów odnowy i przyspieszają procesy detoksykacji. Dzięki ciekłokrystalicznej bazie krem doskonale się rozprowadza i natychmiast wnika w głębokie warstwy skóry dostarczając tlen i substancje aktywne. Wzmacnia naturalne mechanizmy obronne skóry i chroni ją przed destrukcyjnym działaniem toksyn. Krem intensywnie odżywia, zabezpiecza naskórek przed nadmierną utratą wilgoci i działa przeciwzmarszczkowo. Dodatkowo kompleks roślinny z oliwki europejskiej wyraźnie uelastycznia i wygładza.

Dzięki zawartości d-Panthenolu, alantoiny oraz naturalnych związków wapnia i magnezu łagodzi podrażnienia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 954 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h