Medargin, proszek, 181,2 g, w pojemniku
43.29 zł

Medargin, proszek, 181,2 g, w pojemniku

Medargin, proszek, 181,2 g, w pojemniku
Ostatnia cena produktu
43.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Arginina bierze udział w procesie powstawania tlenku azotu - substancji wywierającej korzystny wpływ na naczynia krwionośne.

Składniki

181,2 g chlorowodorku L-argininy, co odpowiada 150 g L-argininy. Jedna płaska miarka (do górnej kreski) zawiera około 2,4 g chlorowodorku L-argininy, co odpowiada 2 g L-argininy.

Właściwości składników

Tlenek azotu działa rozkurczająco na naczynia krwionośne, co powoduje zwiększony przepływ krwi w tkankach. Zapobiega osadzaniu się płytek krwi i cholesterolu na ściankach naczyń.

Zalecane dzienne spożycie

Zawartość płaskiej miarki rozpuścić w soku owocowym, wodzie lub jogurcie. Stosować 1-3 płaskich miarek dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

CURTIS
Batorowska 52
62-081 Przeźmierowo

Medargin - zastosowanie i działanie

Skład:

L-arginina

Postać:

proszek

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Kardiologia

Działanie :

uzupełnia dietę w L-argininę

Wskazania:

Uzupełnianie codziennej diety w argininę. Arginina stosowana jako uzupełnienie diety pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi oraz odgrywa ważną rolę w zapobieganiu miażdżycy i profilaktyce innych chorób układu sercowo-naczyniowego. L-arginina rozszerzając naczynia krwionośne powoduje lepszy przepływ krwi u pacjentów z miażdżycą kończyn dolnych i chromaniem przestankowym.  

Dawkowanie:

Doustnie. Saszetki: zawartość saszetki rozpuścić w wodzie, soku owocowym lub jogurcie. Stosować 1-3 saszetek dziennie. Proszek: zawartość płaskiej miarki rozpuścić w soku owocowym, wodzie lub jogurcie. Stosować 1-3 płaskich miarek dziennie.   Preparat przeznaczy dla osób dorosłych.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat  w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.