Voltenac, 1%, żel, (10 mg / g), 40 g
5.40 zł

Voltenac, 1%, żel, (10 mg / g), 40 g

Voltenac, 1%, żel,  (10 mg / g), 40 g
Ostatnia cena produktu
5.40 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Żel przeciwbólowy i przeciwzapalny stosowany w urazach.

Skład

1 g preparatu zawiera 10 mg diklofenaku sodu

Dawkowanie

zewnętrznie. Dorośli skórę nad bolącym miejscem pokryć cienką warstwą żelu i delikatnie wcierać, zabieg powtarzać 2-4 razy dziennie. Unikać kontaktu żelu z oczami i błonami śluzowymi.

Działanie

przeciwbólowe i przeciwzapalne

Wskazania

Preparat zalecany jest w urazach ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów, w stłuczeniach oraz w dolegliwościach reumatycznych.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Voltenac - Diclofenacum natricum - zastosowanie i działanie

Skład:

sól sodowa diklofenaku

Postać:

żel

Kategoria:

Układ mięśniowo-szkieletowy

Specjalności:

Medycyna rodzinna Ortopedia i traumatologia narządu ruchu Reumatologia Medycyna sportowa

Działanie :

przeciwzapalne przeciwbólowe

Wskazania:

Jako lek przeciwbólowy i przeciwzapalny w urazach ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów; stłuczeniach oraz w dolegliwościach reumatycznych (reumatyzm pozastawowy).

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Dorośli skórę nad bolącym miejscem pokryć cienką warstwą żelu i delikatnie wcierać, zabieg powtarzać 2-4 razy dziennie. Unikać kontaktu żelu z oczami i błonami śluzowymi.

Możliwe skutki uboczne:

Mogą wystąpić reakcje miejscowe: zaczerwienienie skóry, rumień, świąd. W przypadku długotrwałego stosowania na duże powierzchnie skóry lub otwarte rany mogą wystąpić objawy jak przy doustnym stosowaniu diklofenaku: zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego: dolegliwości żołądkowo-jelitowe, uaktywnienie choroby wrzodowej.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.