Humana HN z MCT, proszek, 300 g
29.49 zł

Humana HN z MCT, proszek, 300 g

Humana HN z MCT, proszek, 300 g
Ostatnia cena produktu
29.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Humana HN z MCTjest preparatem przeznaczonym do postępowania dietetycznego w dyspepsji u niemowląt (biegunki niemowląt). 
Skład zgodny z aktualnymi wytycznymi ESPGHAN. Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego.

Skład

Odtłuszczone mleko w proszku, 22,7% proszek bananowy, skrobia, oleje roślinne, maltodekstryna, syrop glukozowy, maka ryżowa, kazeinian wapnia, kazeinian potasu, emulgator: lecytyna sojowa oraz mono- i dwuglicerydy kwasów tłuszczowych , węglan wapnia, chlorek sodu, ortofosforan wapnia, cytrynian sodu, cytrynian potasu, L-cystyna, mieszanina witamin (wit. C, niacyna, kwas pantotenowy, wit. E, wit. B2, wit. A, wit. B1, wit. B6, kwas foliowy, wit. K1, biotyna, wit. D3, wit. B12), inozytol, węglan magnezu, wodorowinian choliny, dwufosforan żelazowy, środek przeciwutleniajacy: alfa-tokoferol oraz palmitynian askorbylu, tlenek cynku, siarczan miedzi, jodan potasu, chlorek chromu, selenian sodu, molibdenian sodu.

Właściwości

Ostra biegunka, zwłaszcza połączona z wymiotami, szybko prowadzi do dużego niedoboru płynów i składników mineralnych. Preparat Humana HN z MCT jest mieszaniną składników mineralnych, przeznaczonym do szybkiego uzupełniania strat płynów i składników mineralnych w czasie pierwszych 6-12 godzin trwania biegunek.

Przeznaczenie

Postepowanie dietetyczne w przebiegu biegunek.

Sposób użycia

Podczas przyrządzania posiłku należy dokładnie przestrzegać przepisu przygotowania i podstawowych zasady higieny. Należy zawsze przyrządzać świeżą porcje pokarmu tylko na jeden posiłek i bezpośrednio po przygotowaniu podać ja dziecku.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie stosować w nietolerancji mleka krowiego, alergii na białka mleka krowiego, galaktozemii, nietolerancji laktozy, fruktozy i sacharozy.

Humana HN z MCT jest przeznaczona do wyłącznego żywienia niemowląt i uzupełniającego żywienia małych dzieci, młodzieży i dorosłych. Stosować tylko pod kontrola medyczna i w porozumieniu z lekarzem pediatra.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h