Produkt w kategoriach

Litozin Forte, kapsułki, 90 szt.

Litozin Forte, kapsułki, 90 szt.

27.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Preparat został stworzony z myślą o prawidłowym funkcjonowaniu chrząstki stawowej, która jest odpowiedzialna za zdrowe i elastyczne stawy

Składniki

proszek z dzikiej róży, żelatyna, L-askorbinian sodu.

LITOZIN ® Forte zawiera 4% kompleksu Rosenoid®*.

Zawartość w 3 kapsułkach:

Proszek z dzikiej róży 2,25 g
Witamina C 80 mg (100 % Zalecanego Dziennego Spożycia)

* Rosenoid® to unikalne połączenie aktywnych składników, takich jak galaktolipidy, kwasy triterpenowe, witamina C oraz innych kluczowych składników, które są ściśle ze sobą powiązane.

Masa netto

80,82 g

Właściwości składników

LITOZIN® Forte jest wynikiem naukowego odkrycia, dzięki któremu powstał preparat, który zawiera Rosenoid® - unikalny kompleks aktywnych składników.

Udokumentowane działanie

LITOZIN® Forte jest unikalnym suplementem diety powstałym ze specjalnie przetworzonych owoców ; dzikiej róży (Rosa canina L). Wieloletni skandynawski projekt badawczy razem z opublikowanymi badaniami naukowymi wykazały, że proszek z dzikiej i róży pomaga w utrzymaniu zdrowych i elastycznych I stawów oraz ich ruchomości.

Najlepsze od natury

LITOZIN® Forte zachowuje najważniejsze wartości ze starannie wybranych owoców dzikiej róży dzięki delikatnemu procesowi suszenia i przetwarzania w unikalnej, będącej przedmiotem patentu, metodzie produkcji. LITOZIN Forte jest jedynym na rynku preparatem, który zawiera Rosenoid®- unikalne połączenie składników aktywnych.

Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości i chrząstki stawowej oraz chroni komórki przed działaniem oksydacyjnym.

Zalecany osobom chcącym utrzymać na długo sprawność stawów, w tym osobom dojrzałym i z nadwagą oraz prowadzącym tryb życia obciążający stawy, np. osobom uprawiającym sport.

Zalecane dzienne spożycie

3 kapsułki dziennie.

Popić wodą lub otworzyć kapsułkę i dodać proszek do jedzenia. Przyjmować podczas posiłku.

LITOZIN® Forte powinien być stosowany nieprzerwanie, nie krócej niż 2-3 miesiące.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Chronić od wilgoci i światła.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 858 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

AXELLUS
Industrigrenen 10
1080 DK-2635 Ishaj Dania

Dystrybutor

AXELLUS
Olkuska 7
02 - 604 Warszawa

Litozin Forte - zastosowanie i działanie

Skład:

proszek z dzikiej róży witamina C (kwas askorbinowy)

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające funkcjonowanie stawów

Wskazania:

Suplementacja diety w składniki pomagające utrzymać zdrowe i elastyczne stawy oraz wspomagające prawidłowe funkcjonowanie chrząstki stawowej.

Dawkowanie:

Doustnie. 3 kapsułki dziennie. Popić wodą lub otworzyć kapsułkę i dodać proszek do jedzenia. Przyjmować podczas posiłku. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus