Bibi, smoczek uspokajający, (12-36 m) Little Stars, star, 1 sztuka
14.99 zł

Bibi, smoczek uspokajający, (12-36 m) Little Stars, star, 1 sztuka

Bibi, smoczek uspokajający, (12-36 m) Little Stars, star, 1 sztuka
Ostatnia cena produktu
14.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Smoczek uspokajający Little Stars star.
Wiek (12-36 m).

Smoczki bibi są produkowane w Szwajcarii. Są zgodne z wymaganiami europejskiej normy 1400 i spełniają najwyższe standardy jakościowe. Stale przeprowadzane w naszym zakładzie 100-procentowe kontrole zapewniają utrzymanie jakości na najwyższym i stałym poziomie. Żaden ze smoczków bibi nie zawiera bisfenolu A ani innych szkodliwych substancji.

Charakterystyka produktu

Smoczki bibi o ortodontycznym kształcie wspierają prawidłowy rozwój podniebienia i żuchwy. Końcówka smoczka ortodontycznego oferuje wystarczającą ilość miejsca na język i nie wywiera niepotrzebnego nacisku na żuchwę ani zęby.
Praktyczna nasadka utrzymuje końcówkę smoczka w higienie i czystości.
Anatomiczny kształt tarczki smoczka zapewnia optymalną wygodę użytkowania. Specjalne guzki zapewniają cyrkulację powietrza, dzięki czemu skóra dziecka jest zawsze gładka.

Uwagi i środki ostrożności

Uwaga! Kolor produktu może odbiegać od zaprezentowanego na zdjęciu.
Dobór koloru metodą losową.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 903 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus