Urinal, kapsułki, 60 szt
40.79 zł

Urinal, kapsułki, 60 szt

Urinal, kapsułki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
40.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Urinal Walmark zawiera aktywny składnik NutriCran (specjalny, standaryzowany sproszkowany koncentrat soku z żurawiny wielkoowocowej) oraz CystiCran - skoncentrowany wyciąg z żurawiny wielkoowocowej. Wykazuje on korzystny wpływ na funkcjonowanie układu moczowego, gdyż pomaga eliminować szkodliwe bakterie z dróg moczowych, jednocześnie przyczyniając się do wzrostu korzystnej flory bakteryjnej.

Składniki

1 kapsułka zawiera 200 mg NutriCran oraz 3 mg CystiCran.

Właściwości składników

  • Owoce żurawiny stanowią bogate źródło bioflawonoidów, związków fenolowych i innych substancji korzystnie oddziałujących na ludzki organizm.
  • Mają także pozytywny wpływ na funkcjonowanie systemu immunologicznego.
  • Żurawina jest również bogatym źródłem substancji o działaniu antyoksydacyjnym, przyczyniających się do ochrony komórek i tkanek przed wolnymi rodnikami.

Zalecane dzienne spożycie

1 kapsułka dziennie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

WALMARK
Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Urinal - zastosowanie i działanie

Skład:

sproszkowany koncentrat soku z żurawiny wielkoowocowej

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Urologia

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki utrudniające przyleganie bakterii do nabłonka dróg moczowych uzupełnia dietę w składniki wspomagające odporność dróg moczowych

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych.

Dawkowanie:

Doustnie. Zapobieganie - 1 kapsułka dziennie, przy stanach zaostrzonych 2-6 kapsułek dziennie. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.