Lacidofil, kapsułki, 200 szt
185.79 zł

Lacidofil, kapsułki, 200 szt

Lacidofil, kapsułki, 200 szt
Ostatnia cena produktu
185.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Skład

1 kapsułka: 2 miliardy żywych komórek, laktozę, serwatkę i kwas askorbinowyproszek z liofilizowanych bakterii szczepu Lactobacillus acidophilus i Lactobacillus rhamnosus.

Dawkowanie

Doustne, dorośli i dzieci profilaktycznie 1 kapsułka dziennie w trakcie jedzenia lub do pół godziny po jedzeniu. Leczniczo: 1-2 kapsułki 3 razy w ciągu doby; niemowlęta 1-2 kapsułki dziennie (w pokarmie lub po posiłku rozpuszczone w wodzie).

Działanie

Lek przywraca naturalną florę bakteryjną przewodu pokarmowego w sytuacjach, w których doszło do jej zniszczenia lub zakłócenia rozwoju przez inne bakterie, np. w czasie biegunki bakteryjnej lub gdy doszło do wyjałowienia przewodu pokarmowego na skutek leczenia silnymi antybiotykami albo innymi lekami przeciwbakteryjnymi. Przywrócenie naturalnej flory bakteryjnej chroni przed wtórnym niedoborem witamin, a także przed grzybicami i drożdżycami dzięki uniemożliwieniu nadmiernego rozwoju grzybów, w tym uciążliwych grzybów drożdżopodobnych (drożdżaków). Poprawia pracę jelit, ułatwia wypróżnianie. Lek zawiera szczepy bakterii opornych na najczęściej stosowane antybiotyk.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Lacidofil - Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus - zastosowanie i działanie

Skład:

pałeczki kwasu mlekowego

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Przewód pokarmowy i metabolizm

Specjalności:

Gastroenterologia Pediatria Medycyna rodzinna

Działanie :

przywraca prawidłową florę bakteryjną jelit

Wskazania:

Biegunki pochodzenia bakteryjnego i lokomocyjnego, pomocniczo w grzybicach i drożdżycach przewodu pokarmowego, antybiotykoterapia, intensywna chemioterapia i radioterapia, zaparcia, stymulacja układu odpornościowego jelit.

Dawkowanie:

Doustnie. Leczniczo: dorośli i dzieci 1-2 kapsułki 3 razy dziennie; niemowlęta 1-2 kapsułki dziennie (podając w pożywieniu lub po rozpuszczeniu w wodzie). Profilaktycznie: 1 kapsułka dziennie w czasie lub do 30 minut po posiłku.